Ten sen to popularny koszmar. Jego ukryte znaczenie zaskakuje

Co oznacza sen o przepaści?
Ten sen to popularny koszmar. Jego ukryte znaczenie zaskakuje
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
03.06.2024

Tego snu zdecydowanie nie można zaliczyć do grupy błogich i relaksujących. Nagle znalazłyśmy się nad przepaścią. Dzielą nas od niej jedynie centymetry. Chcemy się cofnąć, uciec od niej jak najdalej, ale nie jesteśmy w stanie się ruszyć. Nieoczekiwanie sparaliżował nas potężny strach. Zaczyna kręcić się nam w głowie. Przed oczami wirują niebezpieczne stromizny. Na czole pojawiają się liczne kropelki potu. Czujemy się jak w pułapce. Warto wiedzieć, że podobne sny mają zawsze drugie dno. Jak je rozumieć?

Zobacz także: Znaki zodiaku, które mają bardzo bujną wyobraźnię. Mijają się z prawdą, ubarwiają swoje opowieści

Co oznacza sen o przepaści?

Stanie nad przepaścią bądź co gorsza spadanie w nią to jeden z najpopularniejszych koszmarów sennych. Jakie jest jego ukryte znaczenie? Przede wszystkim ów sen należy traktować jak ważny komunikat. Najwyraźniej podświadomość podpowiada nam, że straciłyśmy kontrolę nad swoim życiem. Nadszedł właściwy moment, aby w końcu zacząć je odmieniać. Jeśli nie zdecydujemy się na podjęcie ryzyka i wprowadzenie choćby najmniejszych zmian, wszystko może pójść w bardzo złym kierunku. Sen o przepaści uznajmy zatem za sygnał ostrzegawczy. 

Mamy nareszcie nabrać odwagi i wziąć sprawy w swoje ręce. Nie możemy dopuszczać do tego, aby wszystko się nam z nich wymykało. To my, a nie nasze otoczenie powinnyśmy kierować odtąd swoim losem. Nabierzmy więc pewności siebie i zacznijmy spełniać swoje marzenia. Nie powinnyśmy nieustannie tego odkładać. Opisany powyżej sen, który śni się nam regularnie, sygnalizuje, że na pewno się nam to opłaci. Już niebawem rozpoczniemy nowy szalenie satysfakcjonujący etap.

Zobacz także: Najwrażliwsze cyfry numerologiczne. Przeżywają wszystko intensywniej niż inni

Polecane wideo

Dziewczyny wariują na punkcie zdjęć z kwiatami. Wybrałyśmy najciekawsze inspiracje
Dziewczyny wariują na punkcie zdjęć z kwiatami. Wybrałyśmy najciekawsze inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie