Sen, który często wywołuje duży niepokój. Jego znaczenie jest zupełnie inne niż myślisz

Śnisz o romantycznej relacji z najlepszym przyjacielem?
Sen, który często wywołuje duży niepokój. Jego znaczenie jest zupełnie inne niż myślisz
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dirtybootsandmessyhair)
09.10.2023

Sny mogą zdradzać bardzo dużo na temat stanu ducha. W wielu przypadkach mają bowiem drugie dno i odzwierciedlają emocje, których doznajemy na jawie. Nierzadko nie można jednak rozumieć ich zbyt dosłownie. Ich znaczenie często jest zupełnie inne niż myślimy. 

Zobacz także: Ten znak z indiańskiego horoskopu działa na innych jak magnes. Ludzie robią dla niego wszystko

Sen o związku z przyjacielem

Sen o romantycznej, bardzo zmysłowej relacji z najlepszym przyjacielem potrafi wywołać w nas niemały niepokój, zwłaszcza jeśli jesteśmy w związku. Jest tak również wtedy, kiedy ów przyjaciel jest dla nas zupełnie jak brat i na jawie nigdy w życiu nie pomyślałybyśmy o tym, aby zacząć traktować go jak obiekt westchnień. Dyskomfort, jak i zaniepokojenie zaczynają wzrastać jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że podobny sen powtarza się regularnie. Co o nim myśleć? Czy faktycznie mamy powody do obaw?

W większości przypadków nie oznacza to, że w głębi ducha marzymy, aby nasza relacja z przyjacielem uległa metamorfozie. Nie obawiajmy się też, że podświadomie się w nim kochamy. Najwyraźniej w związku bardzo brakuje nam przyjacielskiego pierwiastka. Chciałybyśmy móc zwierzyć się partnerowi absolutnie ze wszystkiego, jednakże obawiamy się, że nas nie zrozumie. Jeśli jesteśmy singielkami, to natomiast znak, że powinnyśmy stworzyć związek oparty nie tylko na namiętności, ale właśnie przyjaźni. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna zdradza najczęściej. Uwielbia flirtować i jest uzależniona od dreszczyku emocji

Polecane wideo

Biker jacket, bomberka, perłowe chokery. Oto największe modowe hity sezonu, których nie może zabraknąć w Twojej szafie
Biker jacket, bomberka, perłowe chokery. Oto największe modowe hity sezonu, których nie może zabraknąć w Twojej szafie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie