Dziwny sen, który zawsze ma drugie dno. Jest ważnym znakiem, na który warto zwrócić uwagę

O jaki motyw senny chodzi?
Dziwny sen, który zawsze ma drugie dno. Jest ważnym znakiem, na który warto zwrócić uwagę
Fot. Pexels.com (Karolina Grabowska)
13.09.2023

Marzenia senne zdradzają zazwyczaj bardzo dużo na temat stanu naszego ducha. Nierzadko kryje się w nich bowiem drugie dno. Warto zatem pokusić się o ich analizę. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna ma wielkie szczęście w miłości. Nigdy nie dowie się, czym jest złamane serce

Co oznacza sen o zakurzonym, bardzo zaniedbanym domu?

Nie wszystkie sny, w których pojawia się nasz dom, kojarzą się z błogością, poczuciem bezpieczeństwa, czy bardzo radosnymi chwilami. Niekiedy budzą w nas niemały niepokój. Bywa tak na przykład, kiedy pojawia się w nim niespodziewany i bardzo nieprzychylnie nastawiony do nas gość. Zwłaszcza ten budzący grozę, bo przynależący do niematerialnego świata... Podobne nieprzyjemne uczucie pojawia się, jeżeli śni się nam domowe zacisze w formie, która znacznie odbiega od stanu faktycznego. Nasz dom we śnie straszy ilością nawarstwionego na wszystkich przedmiotach kurzu i licznymi pajęczynami. Wszystkie kąty, w których zazwyczaj panuje idealny porządek, nagle przeistoczyły się w nieestetyczne królestwo rozgardiaszu. Przechadzamy się po nich i nie możemy uwierzyć własnym oczom. Co myśleć o snach, w których pojawia się motyw zaniedbanego domu? 

Warto widzieć, że nie jest motywacja do położenia jeszcze większego nacisku na domowe porządku. Podobny sen jest zazwyczaj ważnym znakiem zapowiadającym, że w naszym życiu rodzinnym może dojść do sporu. Co więcej, sporu niebłahego, takiego który wprowadzi na długi czas duży zamęt i wywoła w nas wielkie przygnębienie. Bliska osoba bardzo nas zawiedzie. Jeżeli dojdzie do konfliktu, emocje nie mogą wziąć nad nami góry. Uratuje nas jedynie spokój i dyplomatyczne nastawienie. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie potrafią powiedzieć sobie „stop”. Brną do celu mimo przestróg i widma wielkiej porażki

Polecane wideo

Elektryzujące makijaże, w których poczujesz się jak gwiazda. Będą idealne na randki i większe wyjścia
Elektryzujące makijaże, w których poczujesz się jak gwiazda. Będą idealne na randki i większe wyjścia - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
lucyna (Ocena: 5) 13.10.2023 08:13
Mi się chyba nihgdy nic taiego nie śniło. A co do porządku to ja mam bzika na jego punkcie. Roomba dzień w dzień jesy uruchomiona, kurze tak samo. Jedynie podłogi myje co 2-3 dni
odpowiedz

Polecane dla Ciebie