Ten sen zmienia znaczenie zależnie od Twojego wieku. Może zwiastować nowy piękny etap życia lub konflikt z bliskimi

O jaki motyw senny chodzi?
Ten sen zmienia znaczenie zależnie od Twojego wieku. Może zwiastować nowy piękny etap życia lub konflikt z bliskimi
Fot. Unsplash (Le Tan)
24.08.2023

Nie wszyscy wiedzą, że znaczenie pewnych snów potrafi zmieniać się zależnie od naszego wieku. Jest tak na przykład w przypadku marzeń sennych dotyczących wody, pożaru, przyjazdu gości, czy wspinania się na majestatyczne masywy górskie. Podobnie jest też z tymi, w których pojawiają się szczury. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najczęściej wchodzą w toksyczne związki. Uzależniają się emocjonalnie od przemocowych partnerów

Sny o szczurach. Co oznaczają i czego się po nich spodziewać?

Szczury nie wywołują w wielu osobach pozytywnych uczuć. Jeśli nie są to zwierzęta udomowione, traktujemy je zazwyczaj jak groźne szkodniki. Obawiamy się bardzo przenoszonych przez nie chorób, czy wielkich szkód, które mogą wyrządzić w naszych domach. W dużych aglomeracjach spotkanie z nimi nie należy do rzadkości. Pojawiają się nie tylko w piwnicach, ale i w miejskich parkach. Co ciekawe, niemało osób o nich śni. Jak jednak rozumieć sny, w których widzimy szczury?

Jeżeli we śnie na naszej drodze staje szczur i zuchwale na nas spogląda, a należymy do młodych osób, możemy potraktować to jako zapowiedź nowego etapu. Zaczniemy żyć zupełnie inaczej, zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim przestaniemy obawiać się podejmowania wyzwań. Poczujemy się silniejsze. Nabierzemy odwagi, aby nareszcie zacząć spełniać swoje marzenia i uwierzymy w siebie. Nie będzie już dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Z podniesioną głową przeciwstawimy się też ludziom, którzy dotychczas próbowali nami manipulować.

Jeśli jednak jesteśmy w średnim wieku, sen w którym stajemy oko w oko ze szczurem, może sygnalizować nieprzyjemny rodzinny konflikt. Możliwe, że ktoś przez długi czas żywił do nas urazę, jednakże ukrywał swoje prawdziwe odczucia. Teraz nabrał przekonania, że najwyższa pora się zemścić i dać nam nauczkę. Nieważne, czy faktycznie zawiniłyśmy. Liczą się tylko jego odczucia, nawet te mylne. Zacznie więc wymyślać rozmaite intrygi. Nie będzie stronił od ubarwiania swojej historii i oczerniania nas. Co więcej, jeśli we śnie spotkałyśmy nie jednego szczura, ale wiele zwierząt należących do tego gatunku, podobna historia nie będzie miała niestety szczęśliwego zakończenia. Osoby dla nas ważne nie uwierzą w naszą wersję wydarzeń. Będziemy nimi zawiedzione. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna ma wielkie szczęście w miłości. Nigdy nie dowie się, czym jest złamane serce

Polecane wideo

Te modele jeansów będą hitami kolejnych miesięcy. Wyglądają fantastycznie ♥
Te modele jeansów będą hitami kolejnych miesięcy. Wyglądają fantastycznie ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2024 01:14
Ratatuj (czy coś) 🐀
odpowiedz

Polecane dla Ciebie