Śni o tym ogromna liczba osób będących w związkach. To znak, że relacja nie spełnia ich oczekiwań

Śnisz o zerwaniu? Niestety masz powody do niepokoju...
Śni o tym ogromna liczba osób będących w związkach. To znak, że relacja nie spełnia ich oczekiwań
Fot. iStock
30.05.2023

Od dawien dawna ludzie zdają sobie sprawę z tego, że sny mogą zdradzać bardzo dużo na temat stanu ducha. Nierzadko mają bowiem drugie dno i odzwierciedlają najważniejsze emocje, jakich doznajemy na jawie. Jeśli zdarza się, że któreś marzenie senne pojawia się u nas regularnie, warto pokusić się o jego interpretację. 

Zobacz także: Życie tych znaków zodiaku nie należy do najłatwiejszych. Bardzo często mają pecha i regularnie przydarzają się im niemiłe incydenty

Co oznacza sen o rozstaniu?

Obudziłaś się bardzo zaniepokojona, ponieważ po raz kolejny przyśniło Ci się, że rozpadł się Twój związek i rozpoczęłaś zupełnie nowy etap życia? Pocieszymy Cię - nie jesteś jedyna. O rozstaniu śni bowiem ogromna liczna osób będących w relacjach. Co myśleć o podobnych snach i czy powinno się mieć przez nie powody do niepokoju?

Niestety tak. W wielu przypadkach sny interpretuje się na odwrót, jednakże jeśli chodzi o temat rozstania, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tak więc, jeśli przyśniło Ci się rozstanie z partnerem to znak, że Twojej relacji nie można określić mianem idealnej. Powodu mogą być różne. Najwyraźniej na jawie nie dajesz dojść do głosu niepokojom związanym z brakiem miłosnej satysfakcji. Czujesz się samotna pomimo życia obok drugiej osoby, z którą nie możesz być do końca szczera. Partner nie spełnia po prostu Twoich emocjonalnych oczekiwań. Możliwe też, że zagłuszasz niepokój, że jesteś z kimś, kto może okazać się nieuczciwym i mieć skłonność do niewierności. 

Jeżeli miałaś podobny sen, zastanów się, czy nie nadszedł przypadkiem czas na życiowe zmiany.

Zobacz także: Cyfry numerologiczne, które często przytłaczają innych swoim temperamentem

Polecane wideo

Tych obłędnych rzeczy nie może zabraknąć w Twojej szafie. Czołowe trendsetterki z Hiszpanii i Włoch noszą je non stop
Tych obłędnych rzeczy nie może zabraknąć w Twojej szafie. Czołowe trendsetterki z Hiszpanii i Włoch noszą je non stop - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie