Ten sen zwiastuje wielkie szczęście. Jeśli miewasz go regularnie, możesz być spokojna o swoją przyszłość

Sen, w którym pojawia się motyw olśniewającej sukni ślubnej można uznać za bardzo dobrą wróżbę.
Ten sen zwiastuje wielkie szczęście. Jeśli miewasz go regularnie, możesz być spokojna o swoją przyszłość
Fot. Unsplash (Kevin Laminto)
06.04.2023

Marzenia senne mogą zdradzać bardzo dużo na temat stanu naszego ducha. Nierzadko kryje się w nich bowiem drugie dno. Jeżeli zdarza się, że któryś sen powtarza się regularnie, warto pokusić się o jego analizę. Co oznacza sen, w którym pojawia się motyw olśniewającej sukni ślubnej?

Zobacz także: Ludzie o tych cyfrze numerologicznej są uważani za przyjaciół doskonałych. Można na nich polegać

Sny, w których pojawia się piękna suknia ślubna

Jeśli często śni się nam przepiękna, szykowna i co najważniejsze nienoszona suknia ślubna, możemy spodziewać się tego, że w najbliższej przyszłości czekają nas same wspaniałe rzeczy. Co ciekawe, ów romantyczny wątek niekoniecznie musi oznaczać jedynie szczęścia w miłosnym polu. Jeśli właśnie ją zmierzyłyśmy, przeglądamy się lustrze i stwierdzamy, że wyglądamy wręcz fenomenalnie, wiedzmy że, wszystkie nasze kłopoty wkrótce się skończą. W końcu odetchniemy z ulgą. Rozwiążemy pomyślnie sprawy, które nie dawały nam przez długi czas spokoju.   

Jeżeli jednak suknia ślubna okazuje się dla nas za mała, nieprzyjemnie nas ciśnie, zaczyna pękać w szwach lub ma plamy, spodziewajmy się niestety niemałego życiowego kryzysu. Najwyraźniej nie czujemy się spełnione. Same przed sobą nie potrafimy się przyznać, jak bardzo jesteśmy nieszczęśliwe. Robimy od dawna dobrą minę do złej gry i zaczęło mieć to fatalny wpływ na naszą psychikę. Owe niespełnienie dotyczy relacji miłosnej bądź sfery zawodowej, a w najgorszych przypadkach obu pól. Dusimy się w nich, więc warto nabrać odwagi i rozpocząć nowy pozytywny etap. 

Zobacz także: Znak zodiaku, który słynie z osobliwych zachowań. Często jest uważany przez otoczenie za ekscentryczny

Polecane wideo

Te buty to prawdziwe wiosenne hity. Idealnie podkręcą każdą stylizację
Te buty to prawdziwe wiosenne hity. Idealnie podkręcą każdą stylizację - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie