Ten sen to ważny znak. Gdy śni Ci się regularnie, najwyraźniej od dawna tłumisz swoje pragnienia

To sygnał, że warto zadbać o swój większy komfort psychiczny.
Ten sen to ważny znak. Gdy śni Ci się regularnie, najwyraźniej od dawna tłumisz swoje pragnienia
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
20.03.2023

Wiele osób zgodzi się zapewne, że sny, w których pojawia się motyw jedzenia i picia, należą do grupy tych najprzyjemniejszych. Mało kto chce się obudzić w chwili, gdy śni o kosztowaniu wspaniałych przysmaków i równie apetycznych trunków. Ów błogi sen potrafi jednak szybko przerodzić się w koszmar. Dzieje się tak, gdy przestajemy odgrywać role uczestniczek uczty. Nieoczekiwanie stajemy się zaś jedynie jej obserwatorkami, którym odmawia się prawa do zajadania przysmaków, pod którymi uginają się stoły. Jak rozumieć podobne sny?

Zobacz także: Znaki zodiaku, które stawiają na karierę. Życie miłosne schodzi u nich na daleki plan

Co oznaczają sny o jedzeniu i piciu?

Sny o jedzeniu i piciu zawsze mają drugie dno. Jeżeli podobne marzenia senne pojawiają się u nas regularnie, warto zacząć je analizować. 

Jeżeli śniło się nam, że jadłyśmy mnóstwo potraw, które zachwycały nas swoim smakiem i miałyśmy nieumiarkowany apetyt, najwyraźniej tłumimy swoje pragnienia. Nie jesteśmy usatysfakcjonowane z życia, jakie wiedziemy. Decyzja o pogrzebaniu swoich marzeń była wielkim błędem. Obawiamy się opuszczenia swojej strefy komfortu i rozpoczęcia nowego etapu. Warto się przełamać i w końcu zawalczyć o swoje szczęście. 

Gdy śniłyśmy o smakołykach, ale jadłyśmy je z umiarem, a w ucztowaniu towarzyszyli nam inni ludzie, to znak, że w naszym życiu panuje wspaniała harmonia. Znalazłyśmy się w dobrym czasie i równie dobrym miejscu. Otaczają nas ludzie, którym możemy bezgranicznie ufać. 

Sen, w którym na naszym talerzu znalazły się jedynie nieapetyczne resztki to znak, że panicznie obawiamy się przyszłości i czujemy się bardzo niepewnie. Warto wziąć sprawy w swoje ręce, nabrać odwagi i zacząć nareszcie żyć bez strachu.

Jeśli śnimy o tym, że siedzimy nad pustym talerzem, podczas gdy inni raczą się smakołykami, za dużo od siebie wymagamy. Samoakceptacja nie jest naszą mocną stroną. Mamy skłonności do perfekcjonizmu i porównywania się z innymi. 

Zobacz także: Przekonaj się, jaka jest Twoja największa zaleta. Oto test na supermoc!

Polecane wideo

Fenomenalne pomysły na aranżację przedpokoju. Zainspiruj się!
Fenomenalne pomysły na aranżację przedpokoju. Zainspiruj się! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 21.03.2023 10:41
Baby śnią o pale mokebe.
odpowiedz
Polska gurom (Ocena: 5) 20.03.2023 23:02
Mam pytanie co jak śniłem o Anakinie Skywalkerze który walczył z Darthem Vaderem A Shrek grał im wlazł płotek na kotek , a potem wszyscy poszli na piwo i wyszedłem z spectatora i ich wybuchłem za pomocą TNT minecartów a potem kucałem do nich odwrócony plecami a wtedy zostałem zesnajpiony z fortnitowej snajpy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie