Jeśli często o tym śnisz, to znak, że masz spore problemy z samoakceptacją

Znaczenie tego snu potrafi zaskoczyć.
Jeśli często o tym śnisz, to znak, że masz spore problemy z samoakceptacją
Fot. Unsplash (Liane)
16.02.2023

W naszych sennych marzeniach nierzadko kryje się drugie dno. Często więc zdarza się, że gdy zaczynamy się nam nimi zastanawiać, ukazuje się prawda o stanie naszego ducha - lękach, namiętnościach, czy słabościach, z jakimi nie potrafimy sobie poradzić. Niektóre powtarzające się sny mogą także oznaczać to, że koniecznie powinnyśmy zacząć pracować nad swoją samoakceptacją, ponieważ bardzo jej nam brakuje. 

Zobacz także: Zamarzył mi się podwójny ślub. Niestety mój narzeczony nie chce o tym słyszeć

Niepokojące sny o pustym basenie

Sny, w których pojawia się motyw basenu, należą do grupy bardzo popularnych. Te, w których basenowa woda jest wspaniale przejrzysta, napawająca pozytywnymi odczuciami i zachęcająca do pływania, można traktować jako bardzo pozytywną wróżbę. To zazwyczaj znak, że wkrótce poradzimy sobie nareszcie ze wszystkimi problemami i rozpoczniemy nowy wspaniały rozdział życia. Co jednak myśleć o tych, w których widzimy niepokojący pusty basen?

Senna wizja basenu niewypełnionego wodą bądź tego, w jakim wody jest bardzo mało, oznacza niemałe problemy emocjonalne. Podobny widok odzwierciedla po prostu stan naszych uczuć. Czujemy się niekompletne, pełne wad i w ogóle nie wierzymy we własne siły. Nie patrzymy w przyszłość z optymistyczną ufnością, raczej nieustannie spodziewamy się najgorszego. Emanujemy przez to niezbyt dobrą energią. Czas zacząć pracować nad samoakceptacją i zamiast obsesyjnie myśleć o swoich rzekomych wadach, zacząć koncentrować się wyłącznie na zaletach. Każda z nas ma ich całe mnóstwo!

Zobacz także: „Gdy jest tak ubrana, zaczyna mieć nade mną władzę totalną”. Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie

Polecane wideo

Te papryczki są wyzwaniem nawet dla amatorów piekielnie ostrych smaków. Oto ranking najostrzejszych papryk świata
Te papryczki są wyzwaniem nawet dla amatorów piekielnie ostrych smaków. Oto ranking najostrzejszych papryk świata - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie