Gdy śnisz o tym regularnie, podświadomość podpowiada Ci coś ważnego

Zawładną Tobą uczucia, jakie trudno będzie kontrolować. To senne ostrzeżenie warto wziąć do siebie...
Gdy śnisz o tym regularnie, podświadomość podpowiada Ci coś ważnego
Fot. Unsplash (Dev Asangbam/Roland Varsberg)
23.01.2023

Wodę można uznać za jeden z najstarszych i najbardziej tajemniczych archetypów. Od najdawniejszych czasów postrzegano ją jako źródło życia, symbol odradzania się, obfitości oraz płodności, ale także i bardzo niebezpieczny żywioł, który może wprowadzać do ludzkiego życia chaos. Uważano ją również za symbol zagłady - coś, co sprowadza na ludzi nieszczęście i nierzadko odbiera im życie. Symbolika wody to więc rzecz niezwykle złożona.

Co ciekawe, wodne akcenty należą do tych najczęściej pojawiających się w marzeniach sennych. Śnienie o spokojnej toni jest znakiem, że w naszym życiu zapanuje wkrótce wspaniała harmonia, dobrobyt i szczęście. Co jednak sądzić o snach, w jakich widzimy wodę wzburzoną, groźnie spienioną, lejącą się spektakularnymi kaskadami w wodospadach? 

Zobacz także: Ta numerologiczna cyfra to uosobienie dobroci. Dzięki swym mocom błyskawicznie zjednuje sobie ludzi

Wzburzona woda i wodospady, czyli senne ostrzeżenia

Sny o wodospadach potrafią intrygować. Często trudno wręcz o nich zapomnieć. Wodospady, zwłaszcza te posiadające nieprzeciętnie duże rozmiary, jakich majestat podkreśla potężny dźwięk przelewających się ton wody, mają w sobie coś bardzo szczególnego. To po prostu cuda natury. Jeśli regularnie o nich śnimy, możemy mieć pewność, że podświadomość podpowiada nam coś ważnego. Jaki to komunikat?

Otóż jeżeli w snach podziwiamy wodospady z niebezpiecznie bliskiej odległości bądź próbujemy dostać się za nie, możemy spodziewać się tego, że w naszym życiu zaczną niebawem dziać się niezwykłe rzeczy. Tylko od nas zależy, czy będzie można nazwać je pozytywnymi, czy też nie.

Senne wizje wodospadów sugerują, że w najbliższym czasie zaczną władać nami uczucia, z jakimi wcześniej nie miałyśmy do czynienia. Jeżeli całkowicie damy się im porwać, możemy być pewne tego, że sprowadzą nas na manowce. Jeśli jednak zachłyśniemy się nimi, jednakże w porę zaczniemy myśleć nie sercem, a rozumem, z pewnością wyjdziemy z całej sytuacji obronną ręką i będziemy wspominały ją jako coś niesamowitego. 

Zobacz także: Znaczenie snów, w których pojawia się las

Polecane wideo

10 najbardziej zmysłowych języków na świecie
10 najbardziej zmysłowych języków na świecie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie