Mroczne sny o nawiedzonych domach. Czy to zawsze zły omen?

W jaki sposób je rozumieć?
Mroczne sny o nawiedzonych domach. Czy to zawsze zły omen?
Fot. Unsplash (M. Wrona)
23.10.2022

Tematyka nawiedzonych domów zawsze budzi w większości ludzi niemałe zainteresowanie. Nic dziwnego, że tajemnicze, mroczne domy, na których sam widok dostajemy gęsiej skórki, a w jakich zdecydowały się zamieszkać byty niematerialne, są motywem przewodnim niezliczonej ilości filmów, czy książek grozy. Zdarza się, że pojawiają się także w naszych snach. Jak je interpretować? Czy to faktycznie zły omen i mamy się czego obawiać?

Zobacz także: Syndrom Atlasa: Gdy ciągle chcesz być niezastąpiona...

Niezapomniana nocna wizyta w nawiedzonym domu... 

Jeżeli przyśniło się nam, że miałyśmy wielką chęć przekroczyć próg nawiedzonego domu, pomimo że doskonale zdawałyśmy sobie sprawę z wiążącego się z tym niebezpieczeństwa, powinnyśmy przestać pochopnie podejmować decyzje. Nie bądźmy zawsze aż tak spontaniczne. Może się bowiem okazać, że jeśli po raz kolejny nie przeanalizujemy sytuacji, zaczniemy borykać się ze sporym problemem. 

Gdy śniło się nam, że trafiłyśmy do nawiedzonego domu, ale paranormalne rzeczy, jakie się w nim działy, nie wywoływały w nas wcale lęku, ale spore zaciekawienie, możemy spodziewać się wkrótce pozytywnych życiowych zmian. To znak, że nareszcie jesteśmy otwarte na nowe wrażenia i emocje. 

Sen, w trakcie którego byłyśmy ścigane przez zamieszkujące nawiedzony dom byty i dosłownie umierałyśmy ze strachu lub ten, w jakim zgubiłyśmy się w nawiedzonym domu, wskazuje na niestabilność emocjonalną. Jesteśmy niespokojne, zestresowane i wciąż borykamy się z myślami katastroficznymi. Dajmy sobie czas na regenerację. Odetchnijmy i raz jeszcze poukładajmy sobie wszystko w głowie. Może nadszedł czas na to, aby zacząć prowadzić inny tryb życia. 

Jeżeli przyśniło się nam, że byłyśmy w nawiedzonym domu i wyniosłyśmy z niego jakiś piękny przedmiot, który wkrótce zaczął przynosić nam pecha, zacznijmy lepiej przyglądać się swojemu otoczeniu. Niestety nie wszyscy są tak życzliwi i przyjacielsko do nas nastawieni, jak dotąd myślałyśmy. Ktoś podburza innych przeciwko nam, opowiadając na nasz temat niestworzone historie o bardzo negatywnym wydźwięku. Lepiej nie ufajmy już bezgranicznie ludziom. 

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się węże?

Polecane wideo

Te miejsca w Europie trzeba odwiedzić chociaż raz w życiu
Te miejsca w Europie trzeba odwiedzić chociaż raz w życiu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie