Co oznaczają mroczne sny o zjawach i upiorach?

Jak rozumieć sny, w jakich pojawiają się złowieszcze zjawy? Czy uznawać je za wyłącznie za przestrogę?
Co oznaczają mroczne sny o zjawach i upiorach?
Fot. Unsplash (Georgi Kalaydzhi)
31.10.2022

Czasem miewamy mroczne, złowieszcze sny, o jakich jak najszybciej chciałybyśmy zapomnieć. Należą do nich również te, w jakich pojawiają się niematerialne byty, takie jak zjawy, czy upiory. Mało w kim nie budzą wielkiego strachu i podobnie dużego niepokoju. Nierzadko zdarza się, że obrazy z owych koszmarów, bardzo nie długo nie chcą nas opuścić. Wtedy warto zacząć się zastanawiać, co tak naprawdę oznaczają. Czy niosą wyłącznie negatywny przekaz i powinnyśmy uznawać je za przestrogę?

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się węże?

Nocny zlot upiorów

Jeśli przyśniło się nam, że nagle budzimy się w środku nocy i czujemy na sobie przerażający wzrok upiora, możemy spodziewać się tego, że wkrótce zostaniemy zdradzone. Ktoś, komu bezgranicznie ufałyśmy, bardzo mocno nadszarpnie naszego zaufania lub z bezdusznie zostawi nas na lodzie. Lepiej czym prędzej zacznijmy uważnie obserwować, co się wokół nas dzieje. Może da się wychwycić pierwsze znaczące sygnały i uniknąć wielkiego rozczarowania...

Gdy miałyśmy sen, w jakim przedziwna mroczna zjawa chwyta nas za rękę lub w inny sposób próbuje nas zatrzymać, to znak, że nie powinnyśmy w najbliższym czasie podejmować żadnych ważnych decyzji. Mogą okazać się bardzo złymi wyborami.   

Jeżeli śniło się nam, że jesteśmy gonione przez upiora i czujemy, że lada moment nas dopadnie, zacznijmy zastanawiać się, czy przypadkiem nasz styl życia nie jest zbyt obciążający i stresujący. Możliwe, że nadszedł najwyższy czas na to, aby przeorganizować swoje życie i zacząć funkcjonować w inny sposób. 

Gdy miałyśmy sen, w którym z dystansu obserwowałyśmy upiora lub kilka zjaw i byłyśmy nimi zafascynowane, zapewne w niedalekiej przyszłości zaczną nas spotykać niezwykłe, bardzo pozytywne rzeczy. Nareszcie stałyśmy się pewniejsze siebie i w końcu jesteśmy otwarte na nowe doświadczenia. Nowa postawa przyniesie nam mnóstwo profitów. 

Jeśli przyśniło się nam, że czyhał na nas podstępny, złowróżbny upiór, a nam pomimo zaskoczenia i przerażenia udało się go odgonić, wkrótce odkryjemy, że mamy w sobie ogromny potencjał. Zaczniemy robić rzeczy, o jakich dotychczas marzyłyśmy, ale nie miałyśmy odwagi na ich realizację. 

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się wampiry? Będziesz zaskoczona!

Polecane wideo

Zmysłowa czarownica czy tajemniczy elf? Najciekawsze makijaże na Halloween
Zmysłowa czarownica czy tajemniczy elf? Najciekawsze makijaże na Halloween - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie