Noc w przestworzach. Co oznaczają sny, w jakich pojawia się motyw samolotu?

Jak rozumieć sny z samolotami?
Noc w przestworzach. Co oznaczają sny, w jakich pojawia się motyw samolotu?
Fot. Unsplash
24.09.2022

Wiele snów, w których pojawia się motyw samolotu, można uznać za niebywale przyjemne. Wiążą się z wieloma bardzo pozytywnymi emocjami, takimi jak na przykład przyjemność odbycia podróży do jakiejś dalekiej egzotycznej krainy. Gorzej, jeżeli sen z samolotem w roli głównej przemienia się nagle w koszmar, a my lada moment mamy zginąć w katastrofie lotniczej... Jak interpretować podobne marzenia senne?

Zobacz także: Ślubne przesądy. Czego NIGDY nie robić, aby życie małżeńskie nie okazało się katastrofą?

Emocjonujące sny o lataniu i... spadaniu

Gdy miałyśmy sen, w którym czekamy na wejście do samolotu i jesteśmy nadzwyczaj podekscytowane czekającą nas podróżą to znak, że w naszym życiu już niebawem wszystko zacznie iść pomyślnie. Nie musimy dłużej obawiać się o swoją przyszłość - będzie szczęśliwa i spokojna. Odetchnijmy, to będzie dobry lot!

Jeśli przyśniło się nam, że lada moment mamy wsiąść do samolotu, ale paraliżuje nas strach, w żadnym razie nie podejmujmy w najbliższym czasie żadnych ważnych decyzji. Nawet jeśli będziemy uważały je za najlepsze i najlogiczniejsze rozwiązanie, po czasie okaże się, że były najgorszymi z możliwych. Lepiej nie komplikować sobie życia...

Sen, w jakim podekscytowane, spokojne i zadowolone przemierzamy przestworza, jest zapowiedzią bardzo dobrego etapu. Niedługo zaczniemy żyć tak, jak przez lata marzyłyśmy. Z całą pewnością będzie to piękny harmonijny czas bez turbulencji. 

Jeśli miałyśmy sen, w którym z ziemi obserwowałyśmy katastrofę lotniczą, nasze szczęście jest zagrożone. To sen przestroga - uważajmy na siebie. Możliwe, że ktoś z naszego bliskiego otoczenia, kto udaje naszego przyjaciela, robi wszystko by nam zaszkodzić. 

Gdy śniło się nam, że znajdujemy się w samolocie, który zaraz roztrzaska się o ziemię, zapewne musimy wiele w swoim życiu zmienić. Czas na zerwanie ze starym trybem myślenia, prawdziwą rewolucję i życie na własnych zasadach. Odwagi!

Sen, w jakim zakłopotane stoimy na lotnisku i nie mamy pojęcia, skąd odlatujemy, sugeruje że jesteśmy zdezorientowane życiowo. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i zacznijmy w końcu się tego trzymać. 

Zobacz także: Najgorętsze modowe trendy. Kultowy styl à la wzorowa uczennica

Polecane wideo

Wolf cut to hit jesieni. Ta fryzura sprawi, że będziesz wyglądała drapieżnie, niebanalnie i bardzo zmysłowo
Wolf cut to hit jesieni. Ta fryzura sprawi, że będziesz wyglądała drapieżnie, niebanalnie i bardzo zmysłowo - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie