Tajemnicze sny o górach. Zapowiedź pasma nieszczęść czy sukcesów?

Jak rozumieć sny, w których pojawiają się górskie motywy?
Tajemnicze sny o górach. Zapowiedź pasma nieszczęść czy sukcesów?
Fot. Unsplash
11.09.2022

Marzenia senne, w jakich pojawiają się oszałamiająco piękne, wysokie szczyty górskie niewątpliwie należą do jednych z najbardziej przyjemnych. Są takie zwłaszcza wtedy, gdy we śnie wypełnia nas wewnętrzny spokój i możemy do woli sycić się wspaniałym widokiem. Sprawa ulega diametralnej zmianie, jeśli nagle zaczynamy mieć wrażenie, że w tym tajemniczym górskim otoczeniu lada moment przydarzy się nam coś bardzo przykrego...

Oto, jakie znaczenie mają sny, w jakich pojawiają się górskie motywy.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najczęściej wracają do swoich byłych partnerów

Zdobywczynie szczytów

Jeżeli śniło się nam, że w doskonałym nastroju patrzyłyśmy na malowniczy górski widok, a zapierająca dech w piersi sceneria była skąpana w promieniach słonecznych, możemy mieć pewność, że lada moment spotka nas bardzo miła sytuacja. Może być związana z sukcesem w życiu zawodowym lub prywatnym. 

Gdy śniłyśmy o tym, że z ufnością spoglądamy na góry i odkrywamy, że mamy przemożną ochotę zdobyć ich szczyt, a potem się za to zabieramy, zapewne niedługo nareszcie przystąpimy do realizacji celu, o którym myślimy od bardzo dawna. Nabierzmy w końcu odwagi na spełnianie marzeń - to świetny czas! 

Jeżeli miałyśmy sen o tym, że właśnie zdobyłyśmy górę i za chwilę czeka nas bardzo trudne zejście, którego w ogóle się nie boimy, nabierzmy trochę więcej pokory. Świetnie jest brawurowo iść przez życie, ale warto czasem przystopować i zastanowić się, który ruch może okazać się dla nas pełen negatywnych skutków. Nie można przyjmować za pewnik wyłącznie optymistycznych scenariuszy.

Jeżeli śniło się nam, że obserwujemy świat z bardzo wysokiego szczytu, ale widok, choć piękny napawa nas lękiem, czym prędzej przeorganizujmy swoje życie. Znalazłyśmy się w emocjonalnej pułapce. Czas się z niej uwolnić i zacząć żyć tak, jak sobie wymarzyłyśmy, a nie zgodnie z wymaganiami innych.

Gdy przyśniło się nam, że w czasie górskiej wędrówki nagle zmieniła się pogoda i za moment przyjdzie nam walczyć z wiatrem, czy nawałnicą, przygotujmy się na serię przykrych wydarzeń. Nasz kolejny życiowy etap nie będzie niestety należał do przyjemnych i spokojnych. 

Zobacz także: Najgorętsze modowe trendy. Kultowy styl à la wzorowa uczennica

Polecane wideo

Jesienna moda. Dzięki tym 3 topowym trendom z Paryża będziesz zachwycała swoimi strojami
Jesienna moda. Dzięki tym 3 topowym trendom z Paryża będziesz zachwycała swoimi strojami - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie