Co oznaczają sny, w których pojawiają się wampiry? Będziesz zaskoczona!

Jak rozumieć sny z wampirami? Czy uznawać je za wyłącznie za przestrogę?
Co oznaczają sny, w których pojawiają się wampiry? Będziesz zaskoczona!
Fot. Unsplash
26.08.2022

Demoniczne istoty, które słynęły z wielkiego upodobania do raczenia się ludzką oraz zwierzęcą krwią zwane wampirami, od najdawniejszych czasów działały na ludzką wyobraźnię. Podskórnie wyczuwano ich istnienie. Słowianie nazywali je wąpierzami. Obawiano się ich bardzo, a że wąpierzową porą aktywności była noc, wolano nie przechadzać się po ciemku, zwłaszcza z odsłoniętą szyją... 

Złowieszcze i żądne obfitującego w krew posiłku wampiry, czy też wąpierze często pojawiały się też w snach. Jak je rozumieć? Czy uznawać je za wyłącznie za przestrogę?

Zobacz także: Dwa najbardziej jadowite pająki w Polsce. Lepiej trzymać się od nich z daleka...

Złowieszcza noc w objęciach wampira

Jeżeli przyśniło się nam, że leżymy w łóżku, nagle budzimy się z przestrachem i widzimy obserwującego nas bacznie wampira, możemy spodziewać się, że ktoś z bliskiego otoczenia będzie chciał nas wykorzystać. Jedynie udaje szczerą i dobrą osobę. W rezultacie to postać bardzo wyrachowana. Jak wampir ze snu, jak najbaczniej zacznijmy obserwować ludzi, którzy nas otaczają i wytypujmy wroga w owczej skórze. 

Jeśli przyśniło się nam, że nie możemy zasnąć, ponieważ bardzo obawiamy się wizyty wampira, lepiej w najbliższym czasie nie zawierać żadnych nowych znajomości. Póki co nie zapraszajmy do swojego życia nowych osób, ponieważ mogą nam przysporzyć wielu kłopotów i cierpienia. 

Gdy w śnie uciekałyśmy przed wampirem w wielkim popłochu, najwyraźniej obawiamy się konfrontacji z kimś, kto może mieć duży wpływ na nasze życie. Czujemy, że jest od nas silniejszy i sprytniejszy. Najwyższy czas odeprzeć lęki, podbudować się i przeciwstawić tej osobie. 

Jeżeli we śnie zostałyśmy ugryzione przez wampira, oznacza to, że ktoś od dawna nami manipuluje i chce nas wykorzystać. Nie pozwólmy mu na to! To doskonały czas na życiowe zmiany i zastanowienie się, które znajomości lepiej zakończyć. 

Gdy śniło się nam, że przeobraziłyśmy się w wampirzyce, zapewne w niedalekiej przyszłości spotka nas sytuacja, na jaką nie będziemy miały najmniejszego wpływu. Będzie miało to na nas bardzo negatywny wpływ. Frustracja odejdzie nieprędko. 

Jeśli przyśniło się nam, że uśmierciłyśmy wampira, wkrótce czeka nas bardzo szczęśliwy etap życia. Odetchniemy - skończą się nasze kłopoty, a ludzie, jacy przysparzali nam smutku i zmartwień, w końcu znikną z pola widzenia. 

Zobacz także: Tajemnicze zjawisko déjà vu. Jakie są jego przyczyny?

Polecane wideo

Idealne randkowe fryzury. Będziesz wyglądała w nich pięknie i zmysłowo!
Idealne randkowe fryzury. Będziesz wyglądała w nich pięknie i zmysłowo! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie