Co oznaczają sny, w których pojawiają się zmarli?

Czego można spodziewać się po snach, w jakich widzimy zmarłych?
Co oznaczają sny, w których pojawiają się zmarli?
Fot. Unsplash
18.08.2022

O snach o zmarłych osobach, z którymi nierzadko łączyła nas bardzo silna więź i z jakich odejściem niełatwo było się pogodzić, zazwyczaj bardzo trudno zapomnieć. Czasem budzą w nas przerażenie, innym razem wielką nostalgię. Owe sny często zapowiadają bardzo pomyślne wieści, ale niekiedy są ostrzeżeniem, którego lepiej nie ignorować, ponieważ może nas spotkać seria bardzo niefortunnych wypadków...

Zobacz także: Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Życie z nimi niestety nie przypomina sielanki...

Zagadkowe sny o zmarłych

Gdy śniło się nam, że rozmawiamy ze zmarłą osobą, bardzo nam kiedyś bliską i była to rozmowa bardzo radosna, pełna ciepłych uczuć, zapewne niebawem spotka nas coś dobrego. Możliwe, że lada chwila spełni się nasze najskrytsze marzenie lub zrealizuje się nieoczekiwanie życiowy scenariusz, który uznawałyśmy za idealny, lecz niezbyt prawdopodobny. Możemy spać spokojnie!

Jeżeli miałyśmy sen, w którym rozmowa ze zmarłym niepokoiła nas bądź przerażała, niestety czeka nas nie za dobry życiowy etap. To sen ostrzeżenie. Przed nami wielkie problemy, których rozwiązywaniu będą towarzyszyły smutek, permanentny stres i ból. Owe kłopoty będą niestety związane z osobą bądź osobami z naszego najbliższego otoczenia, które darzymy dużym uczuciem, co będzie szczególnie niekorzystnie na nas wpływało.

Jeśli przyśniło się nam, że zmarła osoba leży w trumnie, oznacza to, że wkrótce skończą się nasze problemy. Nareszcie osiągniemy upragniony spokój ducha, który szczęśliwie będzie trwał bardzo długo.

Gdy miałyśmy sen, że zmarły wstaje z trumny, spodziewajmy się wkrótce konfliktu. Nie będzie niestety łatwy do załagodzenia, a co gorsza wywoła go osoba, jaką dotychczas uważałyśmy za przyjacielsko do nas nastawioną.

Jeżeli zmarły w naszym śnie ma do nas wielkie pretensje i jest do nas nastawiony bardzo negatywnie, może to oznaczać, że nadszedł czas, aby zrobić sobie rachunek sumienia. Jeśli postąpiłyśmy wobec kogoś niesprawiedliwie, warto go za to przeprosić i w końcu wyjaśnić motywy naszego postępowania. Jeżeli tego nie zrobimy, może się to obrócić przeciwko nam – tym razem my będziemy traktowane w równie niegodziwy sposób.

Zobacz także: Urodzone kusicielki. Dwa najbardziej zmysłowe znaki zodiaku, za którymi wszyscy szaleją

Polecane wideo

Zmysłowe makijaże idealna na randki
Zmysłowe makijaże idealna na randki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie