Co oznaczają sny, w których pojawiają się duchy?

Sny, w których pojawiają się duchy, nierzadko wywołują dreszcze emocji. Duchy to w końcu byty, jakie zwykło uważać się za niepokojące, czasem bardzo groźne.
Co oznaczają sny, w których pojawiają się duchy?
Fot. Unsplash
31.07.2022

Tajemnicze sny, w których powtarza się motyw wizyty bytów niematerialnych, zawsze budzą niemało emocji. Tak było od zawsze - temat duchów był wielką pożywką dla wyobraźni już od tysięcy lat. Od dawien dawna głowiono się, czy istnieją, czego oczekują i czy nie zwiastują przypadkiem chorób, kataklizmów i innych nieszczęść.

Sny, w których pojawiają się duchy, nierzadko wywołują dreszcze emocji. Nierzadko emocji bardzo nieprzyjemnych, związanych przede wszystkim ze strachem. Duchy to w końcu byty, jakie zwykło uważać się za niepokojące, czasem bardzo groźne. Jak tłumaczyć sens snów, w jakich kontaktujemy się z nimi, czy po prostu je obserwujemy?

Zobacz także: Niczego nie boję się tak, jak bliskości. Już po raz czwarty zerwałam zaręczyny...

Odwiedziny ducha

Jeśli przyśniło się nam, że odwiedził nas duch, ale nie czułyśmy przed nim obawy, a raczej wielkie zaciekawienie, możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości wielu dobrych rzeczy. Pozytywnie nastawiony do nas duch zwiastuje niemałą pomyślność. To znak, że nasze nadzieje i marzenia nie są wcale nierealistyczne i mają wielką szansę spełnienia. 

Jeżeli w naszym śnie nie widziałyśmy ducha, ale wyraźnie czułyśmy jego obecność, może to wskazywać na problemy z emocjami. Kryjemy w sobie uczucia, jakich do końca nie rozumiemy, czy jakich się obawiamy, ale nie dając im ujścia, jeszcze bardziej komplikujemy swoją sytuację. Czas stawić im czoła. 

Gdy w śnie rozmawiałyśmy z duchem, koniecznie jak najszybciej musimy zacząć porządkować swoje życie. Nie dostrzegamy rzeczy, które mają na nas bardzo zły wpływ. Żyjąc ułudą szczęścia i przymykając oczy na problemy, możemy doprowadzić do katastrofy. 

Jeśli przyśniła się nam zjawa, jaka budziła w nas wielką grozę i najwyraźniej miała wobec nas bardzo złe zamiary, uznajmy to za przestrogę. Zbliża się do nas nieszczęście, jakiego nie jesteśmy w  stanie uniknąć. Przygotujmy się psychicznie na to, że sprawy przyjmą niepomyślny obrót. Możemy być jednak pewne, że po burzliwym czasie, przyjdzie jednak czas harmonii i błogi spokój. Ta sytuacja jest dla nas próbą charakteru.

Jeżeli w naszym śnie obserwowałyśmy ducha lub duchy z ukrycia i nie wchodziłyśmy z nimi w interakcje, najwyraźniej za mało jest w naszym życiu działania, a za dużo snucia planów. Nadeszła pora, aby zacząć wdrażać je w życie. Odwagi!

Zobacz także: Portrety planetarne. Co mówi o Tobie dzień, w którym przyszłaś na świat?

Polecane wideo

Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”?
Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
. (Ocena: 5) 31.07.2022 17:08
Kto ma robloxa? Bo ja mam
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie