Co oznaczają sny, w których pojawia się motyw ust?

Jakie znaczenie mają sny, w których widzimy usta?
Co oznaczają sny, w których pojawia się motyw ust?
Fot. iStock
24.07.2022

Sny, w jakich pojawia się motyw ust, bardzo często wyrażają drzemiące w nas pragnienia. Jeśli chcemy dociec, jaki mają charakter, koniecznie postarajmy się zapamiętać, jak wyglądały usta, które widziałyśmy w sennych marzeniach. Ponadto usta w snach mogą też pojawiać się jako ostrzeżenie przed czekającymi nas nieprzyjemnościami. 

Zobacz także: Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawia się były partner?

Groźba wąskich ust

Gdy w naszym śnie pojawiły się piękne gładkie usta, którymi jesteśmy zafascynowane lub gdy muskałyśmy w nim swoje usta, oznacza to, że mamy znacznie większy apetyt seksualny niż sądzimy. 

Jeśli we śnie widziałyśmy szerokie zadowolone usta, możemy się spodziewać tego, że nasze słowa nareszcie zaczną przekonywać tych, jakich do tej pory nie mogłyśmy namówić na różne rzeczy. Możliwe, że zostaniemy też docenione w pracy. 

Gdy śniłyśmy o nienaturalnie dużych ustach, uważniej ważmy swoje słowa, aby przypadkiem nie napytać sobie biedy. 

Jeżeli przyśniły się nam namiętne pocałunki, najwyraźniej marzymy o większej bliskości. Doskwiera nam zapewne deficyt intensywnych przeżyć. 

Gdy we śnie widziałyśmy wąskie i złośliwie zaciśnięte usta, może to oznaczać, że ktoś, kogo obdarzyłyśmy dużym zaufaniem, tak naprawdę wcale nie ma wobec nas dobrych zamiarów. Możliwe, że chce nas wykorzystać do swoich celów i skrzywdzić. Wąskie usta w snach to zawsze usta przewrotne i nieszczere. 

Jeśli śniłyśmy, że chcemy komuś przekazać bardzo ważną informację, jednakże za nic w świecie nie możemy otworzyć ust, to znak, że nasz spokój i szczęście jest zagrożone. Nie podejmujmy w najbliższym czasie żadnych ważnych decyzji, nie wdawajmy się w spory i jak ognia unikajmy ludzi, których uważamy za swoich nieprzyjaciół.  

Jeśli w naszym śnie pojawiało się kilka ust, wkrótce możemy zacząć być na językach wszystkich. 

Zobacz także: Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawiają się dzieci?

Polecane wideo

Już nie dziewczynki. Babcie sypiące kwiatki na ślubie to najbardziej wzruszający trend, jaki zobaczysz
Już nie dziewczynki. Babcie sypiące kwiatki na ślubie to najbardziej wzruszający trend, jaki zobaczysz - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 25.07.2022 09:45
Oznacza, będziesz jadła loda?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie