Noc na księżycu. Co oznaczają sny, w których pojawiają się kosmiczne motywy?

Jak rozumieć sny, w których lądujemy na Księżycu lub odbywamy podróże międzygalaktyczne?
Noc na księżycu. Co oznaczają sny, w których pojawiają się kosmiczne motywy?
Fot. Unsplash
11.06.2022

Sny, w których odwiedzamy przestrzenie kosmiczne, zdecydowanie należą do tych najbardziej tajemniczych i zapadających w pamięć. Śnienie o kosmosie można uznać zatem za fascynującą senną przygodę, która co więcej nierzadko zwiastuje mnóstwo pozytywnych rzeczy. Co ciekawe sny, w których odwiedzało się niesamowite pozaziemskie zakątki, na przykład przygodowo krążyło się wraz z mocarnym wiatrem po nieboskłonie, już od zarania dziejów uważano za boski znak. Śnić o podobnych wspaniałych rzeczach mogli przecież wyłącznie ulubieńcy bogów, którzy chcieli dać śmiertelnikom znak, iż nad nimi czuwają. 

Zobacz także: Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawia się były partner?

Księżycowe opowieści

Jeśli przyśniło się nam, że lada moment mamy się wybrać z kosmiczną podróż, ale nie napawa nas to nawet najmniejszą obawą i z niecierpliwością wyczekujemy owego niecodziennego wojażu, to znak, że w końcu jesteśmy gotowe na spełnianie swoich marzeń. Nareszcie czujemy się silne, pewne siebie i zdolne do walki o swoje ideały i wymarzone życie.

Gdy śniło się nam, że nocną porą zajmuje nas obserwowanie księżyca i jest to dla nas coś tak porywającego, że nie jesteśmy w stanie się od tego oderwać, może to oznaczać, że nasze życie zmieni się wkrótce nie do poznania. Będą to jednak same pozytywne zmiany. Co więcej, życie zacznie się ulepszać zupełnie bez naszego udziału i najmniejszego wysiłku. Motorem owych zmian będzie natomiast najbliższe otoczenie. 

Jeżeli miałyśmy sen, że jesteśmy w kosmosie, zapewne lada moment weźmiemy udział w jakimś przeciekawym przedsięwzięciu, które zapewni nam nie tylko wielką satysfakcję, ale i niemałe uznanie otoczenia. Może być to przełomowy etap w karierze, która teraz potoczy się właśnie tak, jak sobie wymarzyłyśmy.  

Zobacz także: Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawiają się dzieci?

Polecane wideo

Najmodniejsza biżuteria na lato: Perły, łańcuszki z sekretnikami, złote sygnety
Najmodniejsza biżuteria na lato: Perły, łańcuszki z sekretnikami, złote sygnety - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie