Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawia się były partner?

Co myśleć o snach, w których pojawia się nasz ex?
Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawia się były partner?
Fot. Unsplash
03.06.2022

Sny, w których nieoczekiwanie główną rolę zaczyna odgrywać nasz były partner, zawsze dają wiele do myślenia i wywołują niemałe emocje. Często nie wiadomo, co w ogóle o nich sądzić, zwłaszcza jeśli nie jest to sporadyczny senny epizod, a sen, jaki powtarza się regularnie. Co może to symbolizować, jeśli nie jesteśmy wcale świeżo po rozstaniu, a ów ex był naszym towarzyszem życia dawno temu?

Zobacz także: Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawiają się dzieci?

Senny powrót do przeszłości

Jeśli przyśniło się nam, że z dystansu obserwujemy swojego byłego ukochanego, warto wrócić myślami do czasu, w którym byłyśmy w nim związane i przeanalizować, jakie błędy wówczas najczęściej popełniałyśmy. Może być to znakiem, że wkrótce mogą nas czekać podobne perypetie i warto już zawczasu przygotować się dobrze do ich przeżycia.  

Gdy miałyśmy sen, w którym spotykamy byłego partnera i bardzo cieszy nas jego widok, ale on wydaje się oschły i nieprzyjemny, koniecznie zacznijmy otwierać się na nowych ludzi i świeże emocje. Czas przejść do kolejnego etapu i w końcu zacząć ufać innym, nie skrywając się wciąż za płaszczem nieprzystępności.

Jeżeli w naszym śnie przytulamy, czy też całujemy byłego partnera, zapewne odczuwamy tęsknotę za wspaniałymi chwilami, które z nim spędziłyśmy. Nie musi to oznaczać tylko wielkiej słabości do niego, czy niemożności pogodzenia się z utraconą miłością, ale też pragnienia doznania podobnych uczuć w danym momencie. Ot, marzymy, aby tak jak kiedyś poczuć się szaleńczo zakochane i cudownie spełnione. Relacja, w której teraz się znajdujemy, może niestety nie być do końca trafioną. 

Gdy we śnie nasz były partner chce do nas wrócić i znów zabiega o nas, może to oznaczać, że choć prowadzimy pozornie szczęśliwe życie, tak naprawdę czegoś istotnego w nim brakuje. Przewartościujmy je i przestańmy obawiać się zmian, najwyraźniej są nam bardzo potrzebne. 

Jeśli przyśniło się nam, że spotkałyśmy byłego partnera i towarzyszyła mu nowa piękna ukochana, a w nas zaczęły kotłować się wielkie emocje, z których na prowadzenie wyszła przede wszystkim zazdrość, to znak, że ów partner musiał być naszym męskim ideałem. Chociaż na jawie za żadne skarby byśmy się do tego nie przyznały, wciąż porównujemy do niego wszystkich napotykanych mężczyzn. Pomimo wielu wad, jakie posiadał, miał też jedyne w swoim rodzaju cechy, które szalenie nas intrygowały, sprawiając że traciłyśmy dla niego głowę. 

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się pieniądze?

Polecane wideo

Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa
Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 24.03.2023 00:29
Yyyyyy co tu komentować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie