Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawiają się dzieci?

Czego można spodziewać się w najbliższej przyszłości, jeśli przyśniło się nam dziecko?
Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawiają się dzieci?
Fot. Unsplash
24.05.2022

Większość snów, w którym pojawia się motyw dziecka to zapowiedź bardzo pozytywnych zmian, jakie czekają nas w niedalekiej przyszłości. W końcu dzieci są symbolem niewinności, radości, odrodzenia i nadziei. Istnieją jednak też i takie, które niestety nie wróżą za dobrze i lepiej mieć się po nich przez dłuższy czas na baczności. 

Zobacz także: Sen o labiryncie ma zawsze drugie dno. Co oznacza?

Dziecięce swawole 

Jeśli przyśniło się nam, że urodziłyśmy dziecko, a wcale nie oczekujemy jego narodzin ani nie planujemy zajścia w ciążę, oznacza to, że wkrótce rozpoczniemy nowy wspaniały etap życia. Spełni się nasze największe marzenie. Co więcej, zaczniemy czuć, że nareszcie możemy przenosić góry i że jesteśmy w stanie dokonać wszystkiego, czego tylko zapragniemy.

Gdy miałyśmy sen, w którym w najlepsze bawimy się z radosnym dzieckiem i czerpiemy z tego wielką radość, to znak, że na całe szczęście nasze wewnętrzne dziecko ma się dobrze, a w głębi ducha jesteśmy bardzo promienne i spełnione.

Jeżeli we śnie dziecko prosi nas o uwagę i zabawę, a my nie wykazujemy chęci do wejścia z nim w interakcję, warto przyjrzeć się swojemu stanowi ducha. Może jesteśmy zbyt zamknięte na otoczenie i obawiamy się nawiązywania kontaktów, myśląc że zostaniemy skrzywdzone?

Gdy przyśniło się nam, że jesteśmy świadkami wypadku, w jakim ucierpiało dziecko, możemy uznać to za bardzo zły znak. Niewątpliwie ktoś z naszego najbliższego otoczenia udaje oddanego przyjaciela, a ma o nas złe zdanie i pragnie, by spotkało nas coś przykrego. Przeanalizujmy ostatnio zaistniałe sytuacje i lepiej domyślmy się, kto tak źle nam wróży. 

Sen, w którym karmimy dziecko może zaś oznaczać, że mamy wielką potrzebę bycia kochanymi. Cierpimy na deficyt bliskości. 

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się pieniądze?

Polecane wideo

Hity z szaf francuskich influencerek. Czym warto się zainspirować?
Hity z szaf francuskich influencerek. Czym warto się zainspirować? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Izabela (Ocena: 5) 24.05.2022 09:10
Tu powinny się znaleźć komentarze o senniki nie o tych nago z łazienki . Tez nie rozumiem tej organizacji forum . Komentarze z początkowego lub środkowego art wpisuje się na końcu . Chodzi o przeczytanie innych art po drodze ? O co chodzi ? Jak nie chce ich czytać to nie przeczytam .A przy takiej organizacji i komentować się nie chce twgo co czytam .
odpowiedz
Joanna (Ocena: 5) 24.05.2022 09:06
Obrzydliwe . Sytuacje intymne które się robi w domu nie powinno się dawać do wglądu publicznego . Stąd ich nazwa -INTYMNE
odpowiedz
GOŚĆ (Ocena: 5) 24.05.2022 09:04
Może im chodziło o to. Może chcą się pośmiać i prowokują . Wyraźnie przygotowali się do zdjęć . Obydwoje , ( on tez na ciele ) maja skore posmarowaną Dermotonem żeby ich ciało wygadało zdrowiej. Dla mnie to nie są najladniejsi nawet zrobieni . Jednakże wszyscy wiemy ze dzisiejszy wyścig na zwrócenie na siebie uwagi przekroczył już dawno zenit przyzwoitości .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie