Co to znaczy, gdy wciąż śnią Ci się samochody?

Co zwiastują sny, w których pojawia się motyw samochodu?
Co to znaczy, gdy wciąż śnią Ci się samochody?
Fot. Unsplash
14.05.2022

Sny, w których pojawia się motyw samochodu mogą być szalenie przyjemne i zwiastować dobre rzeczy lub budzić niemałą grozę i występować jako bardzo zła wróżba. Jak zrozumieć ich ukryte znaczenie?

Zobacz także: Sen o labiryncie ma zawsze drugie dno. Co oznacza?

200 km/h w krwistoczerwonym Porsche 

Jeśli przyśniło się nam, że wsiadamy to świetnie wyglądającego czerwonego sportowego samochodu, którym za moment wybierzemy się w przejażdżkę krętymi stromymi ścieżkami, może to oznaczać, że drzemie w nas niemała seksualna witalność i marzymy o ciekawej przygodzie, która będzie miała wątek erotyczny.

Gdy we śnie prowadziłyśmy samochód i osiągałyśmy bardzo dużą prędkość, co nie sprawiało nam najmniejszej przyjemności, ale raczej lęk i niepokój, oznacza to, że nie mamy kontroli nad swoim życiem. Warto zacząć myśleć o jego przeorganizowaniu i wzięciu wszystkich spraw w swoje ręce. Podobne znaczenie ma sen, w którym występujemy w pędzącym samochodzie w roli pasażera

Jeżeli śniło się nam, że myjemy samochód lub miałyśmy taki zamiar, może być to sygnał, że jakaś skomplikowana i raczej nieprzyjemna sytuacja z przeszłości nie daje nam spokoju. Aby go osiągnąć, należy w końcu ją załatwić. Podobny sen to dobra wróżba - ową sprawę na pewno w końcu uda się uporządkować. 

Gdy we śnie pojawia się motyw wypadku samochodowego, może to oznaczać, że zbliżają się do nas niemałe kłopoty. Aby sobie z nimi poradzić, nie możemy tracić nadziei i siły ducha. Jeśli będziemy dzielne, nie rozłożymy bezradnie rąk i uwierzymy w siebie, świetnie damy sobie z nimi radę.  

Jeśli przyśniło się nam, że właśnie stałyśmy się właścicielkami nowego samochodu, zapewne oznacza to, że lada moment zaczniemy w życiu nowy wspaniały rozdział. 

Jeżeli w naszych snach pojawia się motyw zepsutego samochodu, co powoduje w nas rozpacz i zdruzgotanie i nie mamy najmniejszego pojęcia, jak poradzić sobie z tą sytuacją, podświadomie obawiamy się prosić w życiu o wsparcie innych. Skrywamy swoje prawdziwe emocje, zawsze udając siłaczki. To znak, że czas to zmienić. Najwyższa pora zrozumieć, że prośba o pomoc wcale nie będzie oznaczała naszej klęski. 

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się pieniądze?

Polecane wideo

Topowe modele jeansów na wiosnę. Inspiracje ♥
Topowe modele jeansów na wiosnę. Inspiracje ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Tata (Ocena: 5) 03.06.2022 23:00
Porsche na gorsze ale 300 nawet pojadą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie