Wiedza z sennika. Co oznaczają sny o zegarach?

Czego można spodziewać się w najbliższej przyszłości, gdy przyśnił się nam zegar?
Wiedza z sennika. Co oznaczają sny o zegarach?
Fot. Unsplash
07.05.2022

Obrazy zegarów pojawiające się w marzeniach sennych potrafią zaniepokoić. Sen z zegarami może przerodzić spowodować pojawienie się gęsiej skórki, zwłaszcza jeśli do naszych uszu dobiega ich uporczywe i nieco złowieszcze tykanie lub gdy ich tarcze ulegają dziwacznemu upłynnieniu, zaczynając przypominać obiekty malowane przez malarza surrealistę Salvadora Dali. 

Zobacz także: Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawia się woda?

Uporczywe tykanie

Jeżeli przyśniło się nam, że przyglądamy się tarczy wiszącego na ścianie lub stojącego zegara, ale nie wywołuje to w nas poczucia niepokoju, jesteśmy pogodzone ze swoim losem, a w naszym umyśle panuje harmonia.

Gdy wiszący na ścianie lub stojący zegar zaczyna tracić kontury i zdaje się upłynniać, może to oznaczać, że obawiamy się upływu czasu i tego, co może przynieść nam przyszłość. 

Jeśli słyszymy we śnie tykanie zegara, koniecznie przyjrzyjmy się dokładniej osobom, jakie nas otaczają. Możliwe, że któraś z nich bardzo źle nam życzy. 

Gdy przyśnił się nam zepsuty zegar, to znak, że jakaś sytuacja z przeszłości nie daje nam podświadomie spokoju i powinnyśmy czym prędzej uporządkować swoje relacje z osobami, z którymi straciłyśmy swego czasu kontakt.  

Jeżeli we śnie zegarek, który nie działał, nagle zaczyna znów tykać, zapewne wkrótce wydarzy się coś, co całkowicie zmieni nasze życie. Nie powinnyśmy się jednak obawiać owej zmiany i oczekiwać jej ze spokojem, ponieważ może ona przynieść wiele satysfakcji i radości. 

Gdy zaś dotychczas sprawny zegarek nieoczekiwanie przestaje działać, jest to bardzo omen. Wkrótce może spotkać nas coś bardzo przykrego lub dotnie nas problem, którego nie będzie można łatwo rozwiązać.

Zobacz także: Co oznaczają sny, w których pojawiają się pieniądze?

Polecane wideo

Topowe modele jeansów na wiosnę. Inspiracje ♥
Topowe modele jeansów na wiosnę. Inspiracje ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie