Co oznaczają sny, w których pojawiają się pieniądze?

Czego można spodziewać się w najbliższej przyszłości, jeśli śnią się nam pieniądze?
Co oznaczają sny, w których pojawiają się pieniądze?
Fot. Unsplash
23.04.2022

Jeśli śnią się nam pieniądze, zazwyczaj po przebudzeniu mamy wyborny humor. Spodziewamy się zazwyczaj pomyślności finansowej. Bierzemy ich widok za dobry omen i pędzimy do kolektury po los na loterię. Niestety nie zawsze senne marzenie, w którym pojawiają się pieniądze, wiąże się z czymś tak optymistycznym jak wygrana pieniężna.

Zobacz także: Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawia się woda?

Gruby portfel

Pieniądze w snach nie zawsze zwiastują bogactwa, czy bezpieczeństwo finansowe. Gdy śni się mam, że otrzymałyśmy spadek lub ktoś dał nam w prezencie pokaźną sumę, może to oznaczać, że poniesiemy straty. Często to zapowiedź niefartów, takich jak na przykład zepsuty samochód, którego naprawa będzie słono kosztować, czy też innego niezapowiedzianego wydatku. Możliwe też, że w naszym najbliższym otoczeniu jest nieszczera osoba, która zamierza wykorzystać naszą dobroć i hojność. 

Jeśli we śnie zostałyśmy pozbawione środków finansowych, wcale nie oznacza to powtórki nieprzyjemnego scenariusza rodem ze snu w niedalekiej przyszłości. Sen, w którym doskwiera nam bieda, często łączy się z naszymi skrywanymi lękami. Może obawiamy się, że stracimy pracę lub niepokoimy, że nasze życie prywatne przestanie być szczęśliwe?

Jeśli śni się nam, że dajemy komuś pieniądze, może być to znakiem, że od dłuższego czasu się zaniedbujemy. Troszczymy się o innych i to ich dobro stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Warto czasem pomyśleć o swoich potrzebach i nauczyć się zdrowego egoizmu.

Gdy śniło się nam, że ukradłyśmy pieniądze, zapewne czujemy się przez kogoś skrzywdzone, ale same przed sobą długo nie potrafiłyśmy się przyznać do tego, że aż tak nas to zabolało. Może czasu uporządkować ten etap życia? 

Gdy we śnie palimy pieniądze, to znak że najwyższy czas rozpocząć w życiu nowy etap, którego tak się obawiamy. Warto wykazać się odwagą i w końcu pożegnać się ze starymi nawykami. To, co nas czeka, okaże się zapewne czymś wspaniałym. 

Jeżeli miałyśmy sen, w którym znalazłyśmy pieniądze, możemy spodziewać się powodzenia w życiu miłosnym, jak i finansowym. To zapowiedź wielkiego szczęścia, ale gdy już zaczną się dziać owe pozytywne zmiany, warto przez dłuższy czas zachować opowieści o pomyślności dla siebie. Zazdrośni ludzi mogą popsuć nam szyki i los przestanie się do nas uśmiechać. 

Zobacz także: Wiedza z sennika. Jak tłumaczyć sny, w których pojawiają się dłonie?

Polecane wideo

Znaki zodiaku polskich gwiazd. Kto ma trudny charakter?
Znaki zodiaku polskich gwiazd. Kto ma trudny charakter? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie