Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawiają się włosy?

Czy to zapowiedź szczęśliwych chwil, czy może zły omen?
Wiedza z sennika. Co oznaczają sny, w których pojawiają się włosy?
Fot. iStock
13.04.2022

To, jakie mają znaczenie mają włosy w snach, zależy od ich wyglądu i tego, jakie aktywności są z nimi związane. Mogą wyglądać pięknie lub upiornie, możemy lekko je gładzić bądź szarpać, zaplatać lub wyrywać. Czasem są więc zapowiedzią nowego wspaniałego życiowego etapu pełnego szczęścia, a czasem złym omenem zwiastującym czas pełen trwogi. 

Zobacz także: Proste metody, by doskonale pamiętać swoje sny. Wystarczy, że...

Dzielić włos na czworo

Piękne lśniące włosy widziane we śnie to oznaka tego, że czujemy spełnione i szczęśliwe. Może też być to zapowiedź tego, że wkrótce stanie się coś, o czym od dawna marzyłyśmy. Włosy poczochrane, czy matowe i słabe sygnalizują, że zaniedbujemy swoją sferę emocjonalną oraz zdrowotną i czym prędzej powinnyśmy to zmienić. 

Włosy, które wypadają to oznaka tego, że przestałyśmy mieć kontrolę nad swoim życiem i musimy zacząć podejmować trudne ważne decyzje, aby powrócić na dobry tor.  Wypadające włosy oznaczają też lęk przed przyszłością. 

Gdy śnimy, że czeszemy swoje włosy lub je zaplatamy, a one łatwo się temu poddają, powinnyśmy przestać skupiać się wciąż na sobie i rozejrzeć się wokół. Możliwe, że ktoś z naszego bliskiego otoczenia potrzebuje pomocy, a my nie miałyśmy okazji nawet tego zauważyć. Jeśli zaś chcemy się uczesać, a nasze włosy są bardzo splątane, możliwe że musimy przeorganizować swoje życie, bo dotychczasowy model zupełnie nam nie służy.  

Jeżeli czeszemy włosy czyjeś, marzymy o bliskości i komforcie psychicznym, których podświadomie nam brakuje. Gdy we śnie widzimy obcinane włosy, możemy w głębi ducha nie być usatysfakcjonowanymi z życia i bardzo potrzebne są nam jakieś zmiany. 

Gdy ktoś we śnie ciągnie nas za włosy albo je nam wyrywa, to możemy niestety spodziewać się  w najbliższym czasie większych, czy mniejszych nieprzyjemności. Dobrze jest wtedy zacząć uważniej przyglądać się osobom z najbliższego otoczenia, ponieważ któraś z nich bardzo źle nam życzy. 

Jeśli we śnie włosy poddają się sile wiatru, warto zacząć przygotowywać się emocjonalnie do sytuacji, która może być trudna, a my nie będziemy miały na nią żadnego wpływu. 

Zobacz także: Nappuccino. Nowy sposób na błyskawiczną regenerację

Polecane wideo

Najbardziej niezwykłe ceremonie wejścia w dorosłość. Jak to wygląda w różnych krajach?
Najbardziej niezwykłe ceremonie wejścia w dorosłość. Jak to wygląda w różnych krajach? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie