Wiedza z sennika. Jak tłumaczyć sny, w których pojawiają się dłonie?

Dłonie pojawiające się w snach mogą mieć wiele znaczeń.
Wiedza z sennika. Jak tłumaczyć sny, w których pojawiają się dłonie?
Fot. Unsplash
10.04.2022

Rozwikływanie zagadek, jakie pojawiają się w snach, zajmowało ludzi już od starożytności. Jednym z symboli sennych, jakie pojawiają się w ludzkich umysłach w trakcie spoczynku od najdawniejszych czasów, są dłonie. Nic dziwnego, jako że dłonie są w końcu jednymi z najbardziej istotnych części ciała

Jakie mają znaczenie i co może nas spotkać, jeśli często o nich śnimy?

Zobacz także: Jest uważany za jeden z najsilniej działających talizmanów. Sprawdź, jak działa kryształ górski

Dziwny uścisk słabej dłoni

Znaczenie snu z dłońmi interpretuje się zależnie od tego, jaką czynność bądź jaki gest nimi wykonujemy. Tak więc, jeśli we śnie oddajemy się myciu dłoni, może to oznaczać, że nie możemy się pozbyć natrętnych myśli z przeszłości i podświadomie wracamy do wydarzeń, w których zawiniłyśmy.

Jeżeli nasze dłonie są ubrudzone, koniecznie powinnyśmy zacząć uważniej przyglądać się zachowaniom osób z bliskiego otoczenia. Może bowiem okazać się, że są wilkami w owczych skórach i pod płaszczykiem sympatii, mają wobec nas złe zamiary. Możliwe też, że rozpowiadają na nasz temat pełne oszczerstw plotki i namawiają innym przeciwko nam. 

Gd usilnie próbujemy kogoś złapać za rękę, czy też już się nam to udało i za nic nie chcemy jej puścić, często udajemy siłę, której w danym momencie nie mamy i tak naprawdę potrzebujemy pomocy. To znak, że należy zdobyć się na szczerość wobec siebie i innych. 

Zraniona, czy oparzona ręka alarmuje o zagrożeniach, jakie mogą na nas czyhać. Należy wtedy mieć się wciąż na baczności i nie podejmować zbędnego ryzyka. Raczej zająć się spokojnym życiem bez ekscesów, silnych wrażeń i nadmiaru spotkań towarzyskich.

Gdy widzimy dłonie, które są rozpieszczane, na przykład muskane ustami, ale nie widzimy, kto ich dotyka, podświadomie pożądamy kogoś z naszego bliskiego otoczenia. 

Jeżeli rozpoznajemy we śnie osobę, która z galanterią, lecz bez sensualności całuje naszą dłoń, może to znaczyć, że jest dwulicowa i chce się nam przypodobać, aby osiągnąć jakąś korzyść. 

Piękna wypielęgnowana dłoń jest znakiem tego, że nasze marzenia wkrótce się spełnią i czekają nas w życiu pozytywne niemałe zmiany.

Jeśli ściskamy czyjąś dłoń i jest to uścisk nam niepodobny, bardzo słaby to znak, że czas przestać oglądać świat w różowych okularach i żyć iluzjami. 

Zobacz także: Porcja magicznej wiedzy. Kadzidlany rytuał oczyszczenia

Polecane wideo

Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje
Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie