Śnisz tylko w czerni i bieli? Twoja podświadomość ma dla Ciebie ważne ostrzeżenie

Zobacz, co próbuje Ci powiedzieć.
Śnisz tylko w czerni i bieli? Twoja podświadomość ma dla Ciebie ważne ostrzeżenie
Fot. Pinterest.com (pinterest.com/pin/319333429838285693 & pinterest.com/pin/211174974081570)
30.03.2022

Marzenia senne do dziś w dużej mierze stanowią dla nas zagadkę. Dlaczego się pojawiają? Dlaczego czasem bywają wyjątkowo przyjemne, a czasami zmieniają się w przerażające koszmary? A przede wszystkim – dlaczego zazwyczaj na próżno szukać w nich jakiejkolwiek logiki i związków przyczynowo-skutkowych? 

Zobacz również: Budzisz się w środku nocy? Godzina, o której tak się dzieje, zdradza coś ważnego o Twoim stanie emocjonalnym

Zastanawiające jest również to, że mimo iż sny są zupełnie różne w zależności od danej osoby, niektóre motywy pojawiające się w marzeniach sennych uchodzą za bardzo powszechne. To m.in. sny o spadaniu, lataniu, wypadających zębach albo nagości w miejscu publicznym. Zdaniem ekspertów za takimi motywami kryje się konkretne przesłanie. 

A czy kiedykolwiek zdarzyło ci się śnić tylko w czerni i bieli? Według specjalistów marzenia senne pozbawione kolorów stanowią ważny, ale również niepokojący sygnał. Co chce powiedzieć ci twoja podświadomość? Dowiadujemy się tego od ekspertów związanych z blogiem Crystal Clear Intuition, cytowanych przez portal thesun.co.uk. 

Czarno-białe sny. Co to oznacza?

Brak emocji 

Jeśli twoje sny nagle straciły wszystkie kolory może to oznaczać, że masz problem z okazywaniem emocji w codziennym życiu. Być może w ostatnim czasie trudno ci jasno komunikować o tym, co przeżywasz i jak się czujesz. 

Lęk przed uczuciami 

Czarno-białe sny mogą również reprezentować lęk przed emocjami, jakie towarzyszą ci w ostatnim czasie, zwłaszcza jeśli od dawna zmagasz się z problemami, których nie jesteś w stanie rozwiązać. 

Potrzeba przerwy 

Jeżeli twoje senne marzenia są odarte z barw, a w dodatku śnisz wyłącznie o przyziemnych, powtarzających się sprawach twoja podświadomość próbuje ci powiedzieć, że powinnaś odpocząć. To najwyższy czas na dłuższy relaks, przerwę od pracy i codziennych obowiązków. 

Ukryte zmartwienia 

Jeśli w swoich czarno-białych snach powracasz do wydarzeń, które miały miejsce w prawdziwym życiu oznacza to, że podświadomie wciąż je przeżywasz i analizujesz. Prawdopodobnie liczyłaś na to, że dana sytuacja rozwiąże się dla ciebie bardziej pomyślnie. 

Brak kontroli 

Zdaniem ekspertów czarno-białe sny często sygnalizują brak kontroli nad sytuacjami, które przydarzają ci się na jawie. Pech, nagłe zmiany planów, bliska osoba, która niespodziewanie zawiodła twoje zaufanie – takie nieprzyjemne wydarzenia często są odzwierciedlane przez sny w ponurych barwach. 

Przygnębienie 

Czarno-białe sny często przytrafiają się osobom, które nie czują się szczęśliwe, zwłaszcza w takich sferach życia, jak miłość czy kariera zawodowa. Zdaniem ekspertów dotyczy to przeważnie osób, które czują, że utknęły w niewłaściwym związku albo w pracy, która nie daje im satysfakcji. To może być sygnał od podświadomości, że powinniśmy zdecydować się na poważne zmiany. 

Zobacz również: 8 snów, których nigdy nie powinnaś ignorować. Twoja podświadomość mówi Ci coś strasznego

Polecane wideo

Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Milena (Ocena: 5) 30.03.2022 03:49
Nie sądziłam, że można śnić w kolorach. Ale może faktycznie jestem przygnębiona. To akurat żadna nowość
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie