7 snów, których pod żadnym pozorem nie powinnaś ignorować

Tak twierdzą terapeuci.
7 snów, których pod żadnym pozorem nie powinnaś ignorować
Fot. iStock
29.08.2020
Zuzanna Niedzielska

Każdy z nas chociaż raz obudził się w środku nocy, zlany potem z powodu przerażającego koszmaru. Całe szczęście, że takie obrazy są jedynie wskazówką do interpretacji własnych emocji i sytuacji życiowej. Prawdopodobieństwo, że doświadczysz czegoś podobnego w realnym życiu jest raczej minimalne. Są jednak takie sny, których specjaliści radzą nie bagatelizować, ponieważ sygnalizują Ci coś naprawdę ważnego. Rozpoznajesz któryś z nich?

Zobacz również: Ciągle śnisz o swoim eks? Oto 6 najpopularniejszych scenariuszy i ich znaczenia

Jakich snów nie należy ignorować?

Spadanie

Taki niepokojący upadek jest symbolem utraty kontroli nad własnym życiem. Zastanów się, w jakich obszarach Twojego życia panuje chaos i zrozum, na co nie możesz mieć wpływu. Czy próbujesz uciec od odpowiedzialności, która Cię przytłacza? Taki stan psychiczny wymaga głębokiego resetu. 

Śmierć lub utrata zębów

Już samo doświadczenie takiego koszmaru jest niepokojące, ale tak naprawdę może symbolizować jakąś zmianę w życiu, przejście kolejnego etapu. Niekiedy utrata zębów zwiastuje chorobę lub śmierć w rodzinie. Zwróć też uwagę, czy nie tłumisz w sobie zbyt dużo złości.

Nagość

Jesteś nago w miejscu publicznym i boisz się, że ktoś to zauważy? Sen pokazuje ukryte w nas poczucie bezradności i bezbronności. Może chodzić o nowe wyzwanie, związek czy pracę. Masz niskie poczucie wartości i drżysz przed tym, że inni odkryją Twoje słabości. Warto nad tym popracować.

Ucieczka

Powtarzający się sen o byciu ściganym obrazuje chęć uniknięcia konfliktu. Boisz się konfrontacji i czujesz bezradność wobec życiowych problemów. To, co goni Cię we śnie, to prawdopodobnie jeden z nich.

Koniec świata

Sen wcale nie zwiastuje apokalipsy, chyba, że Twoją prywatną. Bardziej chodzi o utratę kontroli nad ważnym, osobistym problemem. Może to być również chęć wpłynięcia na to, co niemożliwe.

Awaria samochodu

Wszelkie problemy techniczne wskazują na kłopoty w komunikacji. Zwróć uwagę, czy chodzi o samochód, telefon czy komputer. Być może masz problem z emocjonalnym połączeniem z bliskimi lub nadmierną chęcią kontroli wszystkiego.

Ciąża

Nawet mężczyźni mogą śnić o ciąży. Oznacza to, że budzi się w Tobie jakaś nowa idea, pomysł, kreatywność... wkrótce zbierzesz tego owoce. Wszystko jest zależne od Twoich działań tu i teraz. Wyznacz sobie cele i pracuj nad tym, aby Twoje wizje stały się rzeczywistością!

Zobacz również: TE sny erotyczne miewa większość z nas. Co tak naprawdę oznaczają?

Źródło: ohme.pl

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które notorycznie podejmują złe decyzje. Nie potrafią kierować swoim życiem
Znaki zodiaku, które notorycznie podejmują złe decyzje. Nie potrafią kierować swoim życiem - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 1) 24.03.2023 00:31
Cóż bzdura
odpowiedz
lenka (Ocena: 5) 17.05.2022 11:36
heejka tu lenka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2021 23:54
kovhsm papilto i p ZUZANNA NIEDZIELSKA
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 18.04.2021 20:22
1 gwiazdka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie