SENNIK: Co oznaczają sny o katastrofie samolotu, podróży autobusem oraz zdradzie partnera?

Wróżka interpretuje 3 sny od czytelników.
SENNIK: Co oznaczają sny o katastrofie samolotu, podróży autobusem oraz zdradzie partnera?
Fot. Unsplash
21.01.2020

Jak zinterpretować swój sen? Jak odczytywać poszczególne symbole senne? Nasza zaprzyjaźniona wróżka postanowiła pomóc czytelnikom, którzy opisali w mailu swoje sny. Oto one!

Sen o katastrofie samolotowej

Ostatnio zaniepokoił mnie bardzo pewien sen. Śniło mi się mianowicie, że zamówiłem lot bezzałogowy samolotem, który przewoził jakaś paczkę. Nie wiem, o co dokładnie chodziło, ale wiedziałem, że będzie katastrofa tego samolotu i cały czas oglądałem wiadomości w telewizji, czy nie uderzył w jakiś budynek duży samolot, pytałem mojej mamy (z którą nie rozmawiam od 10 lat, dodam również, że nie myślę na co dzień o niej) co powiem, jak policja po mnie przyjedzie, jak się z tego wywinąć, żeby nie pójść siedzieć itd. Następnie we śnie budzę się i znów włączam telewizor, sprawdzam Internet i nie ma żadnej wiadomości o katastrofie żadnego samolotu. Obliczam w międzyczasie, że jak go zamówiłem, minęło 18 godzin i gdyby miała wydarzyć się katastrofa, to już by się wydarzyła. Pytam znowu mamy, co o tym myśli, a ona na to „że pewnie tak”. W końcu wyglądam za okno, patrzę a nad lasem leci samolot który diametralnie spada w dół. Następnie widzę płomienie wznoszące się nad lasem. Otwieram okno i nagle płomień pojawia się tuż za oknem, wdziera się do środka i parzy pół ciała mojego syna małego, który nie wiem skąd się tam wziął. Zamykam okno, on strasznie płacze, a ja widząc go, również. Biorę go na ręce i chyba chcę lecieć na pogotowie i w tym momencie budzę się.... Dodam tylko, że podczas końcowych napisów z synem w roli głównej, matki już nie ma, a miejsce wydarzeń zmienia się. Na początku jestem u matki w mieszkaniu w bloku, a na końcu gdy widzę ten samolot, ogień, oraz poparzenie dziecka akcja dzieje się w moim domu na wsi. Serdecznie prosiłbym o podanie, jakie może znaczenie mieć ten sen.

Zobacz także: 8 snów, których nigdy nie powinnaś ignorować. Twoja podświadomość mówi Ci coś strasznego

Znaczenie snu:

Sen o samolotach jest dość powszechny i oznacza chęć oderwania się od codzienności, a także próbę realizacji nowych planów. Jeśli jednak we śnie samolot spada, a wokół pojawiają się płomienie i dym, symbolizuje to niepowodzenie i kłopoty na drodze do osiągnięcia celu.
Katastrofa samolotowa może również odnosić się do wyrzutów sumienia śniącego. W tym przypadku może nawiązywać do zerwanych relacji z mamą bądź podświadomej tęsknoty za kontaktem z nią. Potwierdza to kolejny symbol senny, czyli płonący, gęsty las, symbolizujący wewnętrzną pustkę i zmartwienia natury emocjonalnej.
Pożar wdzierający się do domu może z kolei wskazywać na nadchodzące problemy rodzinne. Sen staje się wówczas wskazówką do tego, by spróbować zażegnać konflikty i naprawić zerwane relacje, póki jest na to czas.
We śnie pojawia się także liczba „18”, która stanowi ostrzeżenie przed kłamstwem, oszustwem, skupieniem się tylko na sobie i egoistycznym podejściem do życia.

Sen o zdradzie ukochanej

Drugi sen, który męczy mnie od pewnego czasu, jest tak głupi że aż ciężko mi go opowiedzieć. Bierze w nim udział osoba, którą darzę uczuciem i wydaje mi się, że chcę z nią spędzić resztę życia po rozwiązaniu pewnych zawirowań. No, ale przechodzę już do wątku snu. Dziewczyna prosi mnie, żebym poszedł z nią do jej kolegi, bo wrócił z jakiejś pracy. Byłem wkurzony, ale po jej prośbach usilnych zgadzam się na to. Idziemy, wchodzimy do jakiegoś domu, gdzie wita nas ojciec tego chłopaka i mówi, że jego syn śpi jeszcze. No i teraz najlepsza część tego snu. Nagle leżę na jakimś łóżku z dziewczyną w tym domu, przychodzi ojciec, wita ją i nagle całuje ją w okolice intymne (nagle ona nie ma majtek). Robi to i odchodzi. Dziewczyna zaczyna składać jakieś rzeczy tego chłopaka, ja siedzę i nagle wstaje ten chłopak, który jest karłem, a ona mówi mi, że mogę już iść bo właśnie on wstał. A ja grzecznie wychodzę.
Jak się obudziłem to myślałem, że śmiechem wybuchnę, opowiedziałem o tym śnie dziewczynie, która przytuliła mnie i powiedziała, że w snach zawsze bywa na odwrót i nie mam się czym martwić. Dla mnie to też było śmieszne, ale gdy przyśnił mi się ten samolot o którym pisałem w poprzednim mailu, zaczyna mnie to lekko niepokoić wszystko. Dodam tylko, że na co dzień rzadko mi się cokolwiek śni... Czy mam się czegoś bać? Czy coś złego może się wydarzyć, a te bardzo, bardzo dziwne sny są jakąś przestrogą?

Znaczenie snu:

Sen o zdradzie również jest dość częsty. Odnosi się on do wewnętrznych obaw śniącego, że może zostać zdradzony przez ukochaną osobę. Nie jest on do końca pewny jej uczuć, czuje się w związku zaniedbany i odrzucony. Z drugiej strony sen o zdradzie wskazuje również na rozczarowanie śniącego własną osobą.
Pojawiający się we śnie karzeł wskazuje na urazy i bolesne wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości, zwłaszcza w dzieciństwie. Symbolizuje on poczucie niższości i niezadowolenia z tego, jak śniący jest traktowany przez otoczenie. Być może wkrótce wydarzy się w życiu śniącego sytuacja, w której ten poczuje się mało znaczący.

Sen o szkole, autobusie i obcych mężczyznach

Ostatnio miałam dość dziwny sen. Od tamtej nocy zastanawiam się, co on oznacza. Byłam w jakiejś klasie z małymi dziećmi. Wydawało mi się, że była to klasa do której chodziłam, gdy byłam w 1-3 szkoły podstawowej. Podszedł do mnie mężczyzna, najprawdopodobniej wychowawca i poczęstował mnie batonikiem. Gdy go wzięłam, zabrał mi go, podzielił na dwie połowy i dał jedną z nich uśmiechając się. Był dość młody i bardzo przystojny. Wyszłam ze szkoły i zaczepiła mnie jakaś dziewczyna. Nie znałam jej, ale ona mnie tak. Poszłyśmy na autobus i okazało się, że jedziemy tym samym. W pewnym momencie podróży okropnie się przeraziłam, że ominęłam mój przystanek, więc wysiadłam razem z nią. Wysiadłam kilka przystanków za wcześnie, dlatego zaczęłam biec za autobusem. Trafiłyśmy na jakiś odpust, zainteresowali się nami dwaj mężczyźni i zaczęli nas zaczepiać. Uciekłyśmy, bo zobaczyłyśmy nasz środek transportu, jednak jeden z panów zaczął nas gonić. Wydawało mi się, że goni tylko mnie, że to mnie chce. Wsiadłyśmy znowu do autobusu i dalej dojechałam już bez problemów. W tym momencie sen się urwał. Obudziłam się lekko przerażona.
Czy mój sen ma jakieś znaczenie? Czy coś się wydarzy w moim życiu?

Znaczenie snu:

Szkoła podstawowa jako symbol senny odnosi się do przeżyć z tego okresu. Być może w życiu śniącego zaszło wówczas coś, co ma wpływ na teraźniejszość. Śniący może być przez to zagubiony, niepewny, nie potrafi znaleźć właściwej drogi życiowej i wziąć odpowiedzialności za swoje życie. Szkoła podstawowa może również oznaczać, że śpiący marzy o powrocie do czasów beztroski, tak jak to miało miejsce w dzieciństwie.
Z kolei pojawiający się we śnie autobus to symbol, który wskazuje na konieczność bycia bardziej niezależnym i samodzielnego podejmowania decyzji. Jeśli śniący goni za pojazdem, oznacza to, że być może jego marzenia nigdy się nie zrealizują.
Uciekanie we śnie wskazuje także na to, że śniący stara się uciec w swoim realnym życiu od przykrych doświadczeń i niemiłych zdarzeń, ale także od odpowiedzialności i zobowiązań.
Gdy śniący ucieka przed nieprzyjacielem, osobą, która mu zagraża, być może na co dzień żyje w stresie i czuje się zmęczony problemami, które go przerastają. Sen wróży także zagubienie i poczucie osamotnienia.

Jeśli chcesz, by wróżka zinterpretowała Twój sen, opisz go w swojej wiadomości i wyślij ją na adres [email protected] Gwarantujemy anonimowość.

Zobacz także: Dlaczego śnisz o swoim byłym, mimo że już o nim zapomniałaś? Oto 3 możliwe scenariusze

Polecane wideo

Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać
Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie