4 sny, które zwiastują rychły koniec Twojego związku

Śnią Ci się te rzeczy? To zły znak.
4 sny, które zwiastują rychły koniec Twojego związku
Fot. Unsplash
07.09.2018

Nasze sny odzwierciedlają stany, w których aktualnie jesteśmy. Dotyczą sytuacji życiowej: związku partnerskiego, zdrowia, relacji rodzinnych i pracy. „Sny mówią nam brutalną prawdę na temat otoczenia, różnych spraw, a zwłaszcza życia uczuciowego” – wypowiedziała się dla portalu hellogiggles.com Lauri Quinn Loewenberg, certyfikowana analityk snu.

Czy możesz wpływać na sny?

To zupełnie naturalne, że zastanawiamy się nad snami i dopatrujemy się w nich głębszego znaczenia. Sny mogą pomóc w zauważeniu istotnego szczegółu, który umyka naszym oczom na co dzień.
Osoby będące w związkach, mogą dzięki nim dostrzec czerwoną flagę, która oznacza, że w relacji nie dzieje się dobrze. Oto cztery symbole, które powinny cię zaniepokoić. Wyjaśniamy ich znaczenie.

Psy

Według Loewenberg najwięcej na temat relacji mówią psy. Niezależnie od tego, czy jest to pies, którego aktualnie posiadasz, pies, którego kiedyś miałaś, czy zupełnie inny pies, to zwierzę jest symbolem związku. A dokładnie lojalności, przyjaźni i towarzystwa, które to atrybuty przypisujemy psom. Specjalista zwraca uwagę na to, że o kondycji związku powie nam natura zwierzęcia oraz jego zachowanie.

Chory, zraniony bądź umierający pies oznacza, że w związku nie dzieje się dobrze i trzeba zwrócić na niego uwagę. Loewenberg radzi zadać sobie pytanie, czy ta relacja jest warta tego, aby ją podtrzymać. Zły, groźny czy atakujący pies oznacza, że związek nie jest dla ciebie dobry. Będąc w nim, cierpisz. Na koniec przyjrzyjmy się psu, który jest szczęśliwy i przyjazny. To z kolei sygnał, jaki związek powinien być: wywołujący radość, bezpieczny, oparty na zaufaniu. Analityk podkreśla, żeby porównać psa ze snu z kondycją związku. Pies może wskazywać także na jakość relacji rodzinnych oraz przyjaźni.

Statki i łodzie

Analityk podkreśla, że to przez grę słów: „relationSHIP” i „ship”. Także woda ma znaczenie – twierdzi. Symbolizuje ona emocje. Przechodząc do symboliki łodzi, jeżeli we śnie pojawia się tonąca łódź, może chodzi o to, że twój związek się sypie. Niewykluczone, że jest w nim zbyt dużo negatywnych emocji, a nawet dramatu. Zagubiona albo odpływająca łódź sygnalizuje z kolei, że twój związek jest w próżni i nie rozwija się. Wojenny statek oznacza natomiast konflikt pomiędzy tobą a facetem. Zwróć uwagę na kondycję statku oraz jego rodzaj.

Koty

Koty symbolizują energię seksualną w związku. Szczególnie kobiecą energię seksualną w związku, mówi Loewenberg. Chory, zraniony, martwy albo umierający kot świadczy o tym, że twoje zaangażowanie seksualne w relacji zanika albo w ogóle go nie ma. Wściekły albo atakujący kot to ostrzeżenie, że seksualna relacja w jakiś sposób ci szkodzi. Zastanów się, jakie jest twoje życie seksualne i jak się z nim czujesz.

Skąd się biorą sny?

Jazda

Jeżeli śni ci się jazda samochodem, to ważny sygnał na temat związku. Zwróć uwagę na to, kto jest kierowcą. Dowiesz się wtedy, które z was gra pierwsze skrzypce w związku. Liczy się także zachowanie kierowcy. Wskazuje ono na to, jak osoba dominująca radzi sobie z kwestiami dotyczącymi relacji. Samochód, który wydaje się pozbawiony kontroli, oznacza relację albo kwestię w obrębie relacji, która powinna zostać objęta kontrolą. Pojazd zepsuty albo taki, który nie działa, oznacza powtarzający się schemat zachowania w relacji. Samochód, który nie chce się zapalić albo utknął, wskazuje na brak rozwoju relacji, na próżnię. Trzeba jeszcze wspomnieć o skradzionym albo zgubionym samochodzie. W tym przypadku mamy do czynienia z utratą kierunku w relacji. Nie wiadomo, dokąd zmierza. Kolejna opcja jest taka, że facet stracił motywację do bycia w tym związku. Ostatni stan samochodu, który trzeba rozważyć, dotyczy wypadku. To poważny sygnał ostrzegawczy. Związkowi grozi wypalenie albo rozpad.

 

Polecane wideo

Najgorętsi faceci z Tindera. Nie mogą się opędzić od kobiet
Najgorętsi faceci z Tindera. Nie mogą się opędzić od kobiet - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.09.2018 21:42
Ksiądz oznacza zdradę, 2 razy śnił mi się ksiądz i chłopak zdradził...
odpowiedz
inferno (Ocena: 5) 07.09.2018 21:26
statki, bo relationSHIP AHAHAHAHAHA LEŻĘ xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2018 13:51
Jesli ktoś się boi ze facet zerwie przez taki sen, to ma rację. Lepiej niech biedaczysko szuka kogoś, kto się z betonem na rozum nie zamienił :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2018 11:19
mnie się często śnią koty, ale chyba po prostu dlatego, że bardzo je lubię
odpowiedz

Polecane dla Ciebie