Sennik: Zdrada przyjaciela (To nie jest dobry sygnał...)

Śniło Ci się, że ktoś bliski jest Ci niewierny? Sprawdź, co to oznacza!
Sennik: Zdrada przyjaciela (To nie jest dobry sygnał...)
fot. Thinkstock
01.12.2016

Koszmary senne nigdy nie są niczym przyjemnym, ale do niektórych można się przyzwyczaić. Często dotyczą wypadku, choroby, zwolnienia z pracy czy samotności. Powtarzają się i za każdym razem szokują coraz mniej. Wiemy już, że nie muszą oznaczać niczego złego. Kiedy budzisz się zlana potem, bo koszmar dotyczył zdrady - naprawdę trudno się uspokoić. To nie dzieje się aż tak często.

Jeśli już, to zazwyczaj chodzi o partnera. Nie musi to oznaczać jego niewierności, ale raczej problemy we wzajemnej komunikacji i różne oczekiwania. Zdradzić może jednak nie tylko chłopak czy mąż, ale i przyjaciel. Poświęca waszą znajomość dla kogoś innego, zdradza twoje sekrety lub zachowuje się nielojalnie.

Czy po takim śnie powinnaś zacząć się martwić?

 

 

zdrada sennik

fot. Thinkstock

Zdrada we śnie

Niezależnie od tego, jakiej sytuacji dotyczy (ty zdradzasz, partner zdradza ciebie, zdrada odnosi się do przyjaciela), chodzi o niejasności i nieporozumienia między dwiema osobami. Najwyraźniej nie mówicie sobie wszystkiego. Przemilczane sprawy wychodzą wreszcie na światło dzienne i mogą zrujnować relację.

Niewierność we śnie symbolizuje twoje zagubienie i strach o przyszłość. Nie wiesz do czego znajomość z daną osobą prowadzi. Czujesz się gorsza od niej. Kompleksy podpowiadają ci, że nie możesz być dla nikogo ważna.

Ewentualnie sama masz na sumieniu zdradę w jakimkolwiek znaczeniu. Wtedy to wyrzuty sumienia.

zdrada sennik

fot. Thinkstock

Przyjaciel we śnie

Fantazja wskazująca na to, że potrzebujesz bliskości i zrozumienia. Tęsknisz za swoim przyjacielem lub przyjaciółką, nie potrafisz się z nim porozumieć lub wiesz, że go zawiodłaś. Sama jego obecność podlega interpretacji.

Jeśli w śnie jest wesoły - to zwiastun czegoś dobrego, co niedługo nadejdzie. Smutny - spodziewaj się kłopotów, które skutecznie zepsują ci humor. Wściekły - konflikt wisi w powietrzu.

Przyjaciel z dzieciństwa to tęsknota za dawną beztroską. Przyjaciel, z którym utraciłaś kontakt - rozczarowanie tym, jak potoczyło się twoje życie. Przyjaciel, którego nawet nie znasz, a tak traktujesz tę osobę we śnie - niespełnione nadzieje i ambicje.

zdrada sennik

fot. Thinkstock

Zdrada przyjaciela we śnie

Nie musi oznaczać, że najbliższa ci osoba za chwilę zada cios. Prawdopodobnie nic takiego się nie stanie. Potraktuj tę wizję jako ostrzeżenie. Prawdopodobnie straciłaś czujność i chcesz zrobić coś nieodpowiedzialnego. Na co uważać?

Uważaj na ludzi, którzy mogą cię oszukać. Jeśli podświadomie czujesz, że masz z kimś takim do czynienia - zakończ tę znajomość.

Zastanów się nad swoim związkiem lub mężczyzną, do którego wzdychasz. Istnieje prawdopodobieństwo, że nie jest to relacja dla ciebie i przyniesie więcej szkody, niż pożytku.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie