SENNIK: W śnie zobaczyłam, jak chłopak mnie zdradza. Powinnam przestać mu ufać?

Interpretujemy najpopularniejszy koszmar nękający kobiety w związkach.
SENNIK: W śnie zobaczyłam, jak chłopak mnie zdradza. Powinnam przestać mu ufać?
Fot. Thinkstock
13.11.2016

Nocne koszmary to niestety część naszego życia. Potrafią mocno zdenerwować, ale na szczęście zazwyczaj sprawdzają się zupełnie na odwrót. Czy sen, w którym zdradza cię chłopak, to tak naprawdę zapowiedź udanego i trwałego związku? Nie zawsze. A nawet jeśli, to na pewno nie jest dziełem przypadku. Najwidoczniej w waszej relacji wcale nie jest tak różowo.

Wciąż nie wiadomo dokładnie, jak powstają sny i jaki jest ich cel. Powszechnie uważa się jednak, że symbolizują nasze największe obawy, do których nie przyznajemy się na jawie. To, że kładąc się do łóżka tracimy kontakt z rzeczywistością, wcale nie oznacza, że przestajemy myśleć. Nasz mózg pozostaje aktywny i analizuje wszystko, co nas cieszy i niepokoi.

Co symbolizuje zdrada ukochanego mężczyzny i czy masz się czego obawiać?

Zobacz również: SENNIK: Mężowi przyśniło się, że go zdradzam. Co to oznacza?

 

zdrada we śnie

fot. Thinkstock

Zdrada we śnie

Wszystko wskazuje na to, że w twoim związku nie wszystko gra. Między wami pojawiły się jakieś niejasności i nieporozumienia, które z dnia na dzień narastają. Zamiast szczerze o nich porozmawiać - bijecie się z myślami. Całkiem możliwe, że on nie spełnia wszystkich twoich oczekiwań, albo to ty czujesz się winna.

Najczęściej jednak chodzi o to, że wciąż czujesz się niepewna i nie wiesz do czego to wszystko prowadzi. Jesteś bardzo zakompleksiona i wydaje ci się, że on w każdej chwili może wymienić cię na lepszy model.

Albo sama się nim znudziłaś i szukasz pretekstu, by się rozstać.

zdrada we śnie

fot. Thinkstock

Chłopak zdradza mnie z przyjaciółką

Kochasz go i chcesz z nim być, ale równocześnie masz niskie poczucie własnej wartości. Wydaje ci się, że nie możesz być spełnieniem jego marzeń. Jest z tobą z litości. Ta sielanka musi się kiedyś skończyć, bo przecież nigdy nie miałaś w życiu szczęścia.

Uważasz go za ideał, ale boisz się, że za chwilę cię zostawi i zostaniesz zupełnie sama. Zdrada z przyjaciółką to symbol braku szczerości w związku. Nie potrafisz wyznać mu tego, co czujesz i wymagać takiej samej otwartości od niego.

Zobacz również: SENNIK: W snach widzę, jak on mnie zdradza. Czy to zły znak?

zdrada we śnie

fot. Thinkstock

Chłopak zdradza mnie z młodszą/starszą

Różnica wieku nie jest przypadkowa i symbolizuje różne rozterki. Jeśli w śnie jesteś zdradzana ze starszą kobietą, to oznacza, że w związku nie czujesz się bezpiecznie i stabilnie. Boisz się, że jesteś dla niego za mało dojrzała i traktuje cię bardziej jako zabawkę, niż partnerkę na całe życie.

Zdrada z młodszą partnerką może świadczyć o tym, że w waszej relacji wieje nudą i to prawdopodobnie z twojej winy. Jesteś bardzo przewidywalna, boisz się nowości i starasz się go kontrolować. Podświadomie wiesz, że nie tak powinno to wyglądać.

 

zdrada we śnie

fot. Thinkstock

Interpretacja zdrady we śnie

To nie wszystkie możliwe interpretacje. Jeśli śnisz o najgorszym, to znaczy, że masz problem ze stworzeniem zdrowego związku opartego na zaufaniu. Całkiem możliwe, że…

1. Czujesz się gorsza od swojego chłopaka i cały czas wydaje ci się, że na niego nie zasługujesz.

2. Kochasz go najmocniej na świecie, ale nie jesteś pewna, czy on czuje dokładnie to samo.

3. Masz na oku kogoś, z kim sama chciałabyś go zdradzić.

Zobacz również: Sennik: Zdrada

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie