SENNIK: Mężowi przyśniło się, że go zdradzam. Co to oznacza?

W Waszym związku ewidentnie dzieje się coś niedobrego!
SENNIK: Mężowi przyśniło się, że go zdradzam. Co to oznacza?
Fot. Thinkstock
16.10.2016

Interpretacja negatywnych snów nie jest rzeczą prostą. Z jednej strony mówi się o tym, że koszmary zawsze sprawdzają się na odwrót. Ale z drugiej - skoro coś nieprzyjemnego zaprząta nam myśli, to znaczy, że problem nie wziął się znikąd. W związkach, nawet najbardziej zgodnych i uczciwych, partnerzy często śnią o wzajemnej zdradzie. Jak to odczytać?

Dziś zajmiemy się sytuacją, kiedy Twój ukochany budzi się spocony i przerażony w środku nocy, bo właśnie przyśniło mu się, że go zdradzasz. Co mówi to o nim i o Tobie? Czy nocną fantazję należy zbagatelizować, a może coś jest na rzeczy?

Nie musi chodzić o Twoją niewierność. Bardziej o jego brak pewności siebie…

Zobacz również: SENNIK: W snach widzę, jak on mnie zdradza. Czy to zły znak?

 

 

sennik zdrada

fot. Thinkstock

Śniło mi się, że żona mnie zdradza

Raczej nie chciałabyś tego usłyszeć od swojego męża. Jeśli jednak się do tego przyznał - warto zastanowić się nad przyczyną takich nieprzyjemnych fantazji. Wszystko wskazuje na to, że Wasze relacje nie są do końca zdrowe. Dominujesz w związku i w pewnym sensie pozbawiłaś go osobistej wolności.

Mąż czuje się więźniem i poddanym, który spełnia jedynie Twoje zachcianki, a sam ma niewiele do powiedzenia. Zamiast siłę - on czerpie z małżeństwa poczucie bezsilności. Oboje się sobą znudziliście, więc czas najwyższy rozpalić ogień namiętności na nowo.

Daj mu większą swobodę i pozwól się wykazać. Niech to on nosi w tym związku spodnie.

Zobacz również: Sprawdzasz telefon swojego chłopaka? Zdrada wisi w powietrzu!

sennik zdrada

fot. Thinkstock

Żona mnie zdradza z przyjacielem

To jeszcze bardziej znaczący syn. Potwierdza, że mąż nie czuje się w małżeństwie do końca swobodnie. Ma bardzo niskie poczucie własnej wartości i jest pełen kompleksów. Zastanów się, czy nie za często go krytykujesz i porównujesz do innych. On nie wierzy, że jest dla Ciebie ideałem i spełnieniem marzeń.

Zdrada z przyjacielem symbolizuje paraliżujący strach przed odrzuceniem. Twój partner obawia się, że kiedy straci Ciebie - nie zostanie mu już nic i nikt. Jesteś tak dominująca, że zawładnęłaś całym jego życiem i jesteś dla niego całym światem.

Pozwól mu mieć własne zdanie i zacznij go doceniać.

sennik zdrada

fot. Thinkstock

Zdrada we śnie

Możliwe są jeszcze inne interpretacje:

- mąż jest szaleńczo w Tobie zakochany, ale ma poczucie, że nie odwzajemniasz tego uczucia,
- czuje się gorszy i mniej wartościowy od Ciebie,
- sam ma skłonność do zdrady, bo nudzi się w małżeństwie.

Na wszystko to jest jedna sprawdzona rada - porozmawiaj ze swoim mężem i ustalcie wspólne priorytety.

Zobacz również: O tym kobiety śnią najczęściej

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
ola (Ocena: 5) 01.11.2016 10:54
Miałam duży problem ponieważ od 1.5 roku miałam depresję i moj stan się pogarszał z dnia na dzień. Zjadałam mnóstwo tabletek żeby sobie coś zrobić ale to nic nie dawało przez moją depresję i nerwicę nie miałam równy rok okresu. W desperacji szukałam pomocy wszedzie gdzie się dało. Trafiłam przypadkiem na stronę energiaduchowa.co.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Choć byłam sceptyczna – podziałało. Moje życie w końcu nabrało rumieńców, wstaję rano i chce mi się żyć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie