SENNIK: W snach widzę, jak on mnie zdradza. Czy to zły znak?

To nie jest dowód na jego niewierność, ale coś jest na rzeczy...
SENNIK: W snach widzę, jak on mnie zdradza. Czy to zły znak?
Fot. Thinkstock
07.10.2016

Nie wszystkie sny są dobre, ale niektóre nękają nas przez długi czas i nie bardzo wiemy, co o nich myśleć. Chcemy wierzyć, że wszystko co złe, w rzeczywistości sprawdzi się na odwrót. Czy tak będzie tym razem? Sprawdzamy.

Wiele mężatek żali się, że chociaż nie mają ku temu żadnych podstaw, śnią o zdradzie swojego męża. Fantazja zazwyczaj sprowadza się do tego, że nakrywają go na gorącym uczynku, a szok i rozpacz są tak wielkie, że powodują wybudzenie. Po czymś takim trudno zasnąć, bo trudno normalnie funkcjonować z myślą, że w idealnym związku pojawił się ktoś trzeci. Nawet jeśli to tylko nocna mara.

Co może oznaczać ten koszmar?

Zobacz również: Znaczenie snów erotycznych: Seks z szefem, byłym partnerem, kosmitą...

 

sen zdrada

fot. Thinkstock

Co oznacza sen o zdradzie?

Zdrada, bez względu na to czy mówimy o mężu, narzeczonym czy chłopaku poznanym niedawno, zazwyczaj powinna być odczytywana na odwrót. Jeśli w śnie partner jest niewierny, to znaczy, że w prawdziwym życiu raczej Ci tego nie zrobi. Wasz związek jest coraz bardziej stabilny i widocznie jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłaś.

Zanim odetchniesz z ulgą, musisz wiedzieć, że koszmar ten ma także ukryte dno. Widocznie czujesz się niepewnie w tej relacji, jesteś znudzona partnerem lub wydaje Ci się, że on może uważać Cię za nudziarę. To sen charakterystyczny dla zakompleksionych kobiet.

W śnie mąż zdradza Cię z przyjaciółką albo znacznie starszą kobietą? Interpretacje mogą się od siebie różnić.

 

sen zdrada

fot. Thinkstock

Sen: Mąż zdradza mnie z przyjaciółką

Jak w każdym śnie dotyczącym zdrady partnera, najprawdopodobniej chodzi o Twoją niepewność siebie. Jesteś tak szczęśliwa i spełniona w tej relacji, że nie potrafisz uwierzyć w jej prawdziwość. wydaje Ci się, że nie zasługujesz na tyle dobra i wreszcie musi się ono skończyć.

Zdrada z przyjaciółką to sygnał, że w Waszej relacji brakuje szczerości. Tak naprawdę nie wiesz, o czym myśli Twój partner. Ponad wszystko obawiasz się osamotnienia, bo mąż jest dla Ciebie nie tylko obiektem westchnień, ale i jedynym powiernikiem.

Zobacz również: Znaczenie snów: Interpretacja najbardziej przerażających koszmarów

sen zdrada

fot. Thinkstock

Sen: Mąż zdradza mnie ze starszą

Nie musisz szukać dziury w całym i podejrzewać małżonka o niewierność. Problem jest bardziej złożony. Najwyraźniej nie czujesz się w związku do końca bezpieczna. Jesteś spragniona stabilizacji i przewidywalności. Nie potraficie bardzo szczerze rozmawiać i żyjecie z dnia na dzień. Nie snujecie planów.

Musicie popracować nad wzajemnym zaufaniem i bezpośrednim wyrażaniem uczuć. Dosyć gry pozorów i domyślania się, co siedzi w głowie drugiej strony. Poczucie bezpieczeństwa jest niezbędne, aby małżeństwo przetrwało wszelkie kryzysy.

sen zdrada

fot. Thinkstock

Sen: Mąż zdradza mnie z młodszą

Widocznie masz sobie sporo do zarzucenia. Uważasz się za nudziarę i obawiasz się, że mąż zapragnie mocniejszych wrażeń. Wszystko chcesz mieć pod kontrolą, wiedziesz bardzo przewidywalne życie, nie lubisz nowości, a fantazja nie jest Twoją największą zaletą.

W Waszym małżeństwie nie ma już ekscytacji, ale dominuje raczej nudna stabilizacja. Zawsze masz możliwość, aby to zmienić. Zaskakuj swojego partnera, eksperymentujcie w łóżku i nie zakładaj z góry, że czegoś nie wypada.

 

sen zdrada

fot. Thinkstock

Zdrada we śnie

Możliwe są jeszcze inne interpretacje:

- jesteś szaleńczo zakochana w mężu, ale masz poczucie, że on tego nie odwzajemnia,
- czujesz się gorsza i mniej wartościowa od niego,
- sama masz skłonność do zdrady, bo nudzisz się w małżeństwie.

Na wszystko to jest jedna sprawdzona rada - porozmawiaj ze swoim mężem i ustalcie wspólne priorytety.

Zobacz również: Sennik erotyczny

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 07.10.2016 17:13
Akurat ostatniej nocy śniło mi się że mój zerwałam ze swoim chłopakiem a on od razu zaczął spotykać się z inna i opowiadać mi o ich pożyciu ;) potrzebowałam kilku minut by wybudzić się i zobaczyć jak wybranek chrapie na poduszce obok :) ale mi kamień spadł z serca.. Ale w prorocze sny nie wierze, prędzej "zainspirowałam się" filmem oglądanym wieczorem
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 07.10.2016 12:30
Mnie się śniło dwa razy, że mąż mnie zdradza i tak było. W moim przypadku sen był proroczy. Dowiedziałam się dopiero, gdy go zostawiła z innego powodu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie