Znaczenie snów erotycznych: Seks z szefem, byłym partnerem, kosmitą...

Spokojnie, to nie musi być dewiacja. Twój umysł próbuje Ci coś przekazać.
Znaczenie snów erotycznych: Seks z szefem, byłym partnerem, kosmitą...
fot. Thinkstock
12.02.2016

Nawet jeśli o tym nie pamiętasz, każdej nocy o czymś śnisz. Czasami budzisz się przerażona i obiecujesz sobie, że już nigdy nie zaśniesz, by nie przeżywać podobnego koszmaru, a kiedy indziej jest Ci błogo i przyjemnie. Bywa i tak, że przez sen przeżywasz ogromną rozkosz, a po wszystkim jest Ci wstyd, że śniłaś o seksie z nieodpowiednim człowiekiem. Na sny erotyczne nie mamy raczej wpływu, ale warto je w prawidłowy sposób zinterpretować.

Kelly Sullivan Walden to amerykańska specjalistka, dla której znaczenie snów to żadna tajemnica. Kobieta od lat z powodzeniem pomaga innym zrozumieć, co symbolizują ich nawet najdziwniejsze fantazje. W swojej najnowszej książce „Słownik snów miłosnych, erotycznych i związkowych” zdradza, co mogą oznaczać te najpopularniejsze.

Śniłaś o upojnej nocy z szefem? Zgrzeszyłaś z celebrytą? Przekonaj się, o co tak naprawdę chodzi...

 

sny erotyczne

fot. Thinkstock

SEKS Z BYŁYM

 

Myślisz sobieNie umiem sobie bez niego poradzić, więc chyba powinnam do niego wrócić. Decyzja o rozstaniu była fatalna i trzeba zrobić wszystko, by to naprawić. Tylko z nim będę naprawdę szczęśliwa.

Co naprawdę to oznacza: Specjalistka twierdzi, że wszystkie osoby pojawiające się w snach są projekcją nas samych. Symbolizują część naszej osobowości. Najprawdopodobniej chodzi o to, że w czasie związku z byłym partnerem czegoś Ci brakowało i powoli odzyskujesz równowagę. Mózg próbuje się bronić, ale Ty zaczynasz o nim zapominać. I dobrze, bo tylko wtedy ruszysz do przodu.

 

sny erotyczne

fot. Thinkstock

SEKS Z SZEFEM

 

Myślisz sobieNie podejrzewałam siebie o to, ale wychodzi na to, że podświadomie się w nim kocham. Jestem nienormalna, bo to brzydki, stary i zupełnie nieatrakcyjny facet. Widocznie pociąga mnie jego władza.

Co naprawdę to oznacza: Nie interpretuj tego dosłownie. Szef w Twoim śnie jest symbolem siły i zdecydowania. Najwyraźniej jesteś w takim momencie życia, kiedy próbujesz stanąć na własnych nogach i poczuć się szefową własnego życia. Do tej pory to inni decydowali za Ciebie, ale chcesz z tym skończyć.

 

sny erotyczne

fot. Thinkstock

SEKS ZE ZWIERZĘCIEM

 

Myślisz sobieJestem obrzydliwym, zaburzonym psychicznie zoofilem, który wymaga pilnego leczenia. Oszalałam i powinnam obawiać się samej siebie. Nikomu normalnemu nie śnią się tak ohydne rzeczy.

Co naprawdę to oznacza: Spokojnie, wcale nie chodzi o pociąg seksualny do psa czy kota. Pamiętaj, że istoty ze snów to symbole i nie należy traktować ich dosłownie. Zdaniem ekspertki to sygnał, że znowu chcesz poczuć w życiu zwierzęcy instynkt i być bliżej natury. Masz dosyć poprawności i świata technologii.

 

sny erotyczne

© Fame/Flynet

SEKS Z CELEBRYTĄ

 

Myślisz sobieChyba powinnam przestać oglądać filmy z Ryanem Goslingiem, bo sprawy zaszły za daleko. Jestem beznadziejna, bo kocham postać z telewizora, zamiast zmierzyć się z prawdziwym życiem. Nigdy nie spotkam nikogo realnego.

Co naprawdę to oznacza: Ryan Gosling to naprawdę przyjemny mężczyzna, ale w tym śnie to Ty jesteś nim! Znana postać to symbol ukrytych pragnień. Sama chcesz zrobić karierę, stanąć w świetle jupiterów i być podziwiana. Może to dobry moment, by pójść na casting? Albo zacząć pisać książkę, która stanie się bestsellerem?

 

sny erotyczne

fot. Thinkstock

SEKS Z KOSMITĄ

 

Myślisz sobieJestem chora psychicznie i to gorsze nawet od zbliżenia z kotem. Chyba, że to nie był sen i naprawdę zostałam porwana przez obcych? Wykorzystali mnie na swoim statku kosmicznym w jakimś celu. Jestem częścią większego planu.

Co naprawdę to oznacza: Jeśli jednak nie miałaś rzeczywistego kontaktu z obcą cywilizacją, to najprawdopodobniej chodzi o to, że próbujesz pogodzić się ze swoimi dziwactwami. Widocznie ktoś zarzucił Ci, że zachowujesz się nietypowo, a Ty wcale nie chcesz się zmieniać. I masz do tego prawo. Śnić o upojnej nocy z kosmitą także.

 

Komentarze (5)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 03.05.2021 11:05
Jezu napisałam mega dużo i teraz mi pisze że mój kometarz został uznany za spam;-;
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 16:42
śmiesznie się to czytało:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 14:37
ludzie, sny nie mają żadnego znaczenia. może wam się śnić coś o czym marzycie, albo czego za żadne skarby nie chcecie przeżyć, ale szukanie drugiego dna to GŁUPOTA większa niż horoskop...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie