Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów

Sny są odzwierciedleniem tego, co nas spotka w najbliższym czasie albo tego, co nas trapi. W interpretacji waszych snów pomoże Wróżka Atis. Tym razem sen jednej z Papilotek.
Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów
26.11.2008

„Witam

Dzisiejszej nocy miałam bardzo dziwny sen. Rzadko pamiętam swoje sny, ale ten wydawał się być bardzo realistyczny.

Otóż chciałam pojechać z dziećmi do siostry autobusem z jedną przesiadką; pojechałam do miasta, żeby sprawdzić połączenia do miejscowości,w której mieszka siostra (nie wiem dlaczego po prostu nie zadzwoniłam do informacji PKS) i za żadne skarby nie mogłam trafic na ten PKS; widziałam go,ale z wszystkich stron otoczony był budynkami i nijak nie można było się tam dostać; w końcu trafiłam do jakiejś piwnicy, którą jakiś młody łchłopak zaadoptował sobie na mieszkanie; był bardzo przystojny i sympatyczny; zrobił mi herbatę,usiedliśmy przy stole, ja obok niego; nagle zauważyłam, że ten chłopak ma jakieś kropki na głowie; przyglądam się bliżej,a to wszy! ogromne obrzydliwe wszy średnicy ołówka!

czy da się jakoś wytłumaczyć ten sen?

Pozdrawiam

Paulina (ur. 02.06.1983)”

Twój sen wskazuje na to, że chociaż bardzo potrzebujesz kontaktu z rodziną, to z jakichś powodów ten kontakt jest mocno utrudniony. Ale nie tylko z ich strony!!! Zwróć uwagę, że ty tylko stwierdziłaś, iż nie możesz dojść do tego dworca. Nie próbowałaś szukać innej drogi, tylko zrezygnowałaś. A ten chłopak w twojej podświadomości jest kimś, na kim się zawiodłaś, bo okazał się zupełnie inny, niż się wydawało, ale twoja świadomość jeszcze nie do końca przyjęła to do wiadomości.

A teraz najważniejsze: Zagraj w coś, na przykład w Toto-Lotka, bo, wbrew pozorom, te wszy to pieniądze, które „spadną z nieba”. Życzę wysokiej wygranej! Pozdrawiam! Atis

Drogie Papilotki, jeśli chcecie, aby Wróżka Atis zinterpretowała wasze sny, piszcie na mail: sny(at)papilot.pl. Podawajcie imię i datę urodzenia.

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2009 03:08
potwierdzam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2008 22:20
Uważajcie na brudną wodne...są to złe znaki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2008 21:21
Mnie zawsze się śni cudowny chłopak... Ale zawsze płaczę :(;(;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2008 19:40
sny.... są dziwne... takie urywki....wogóle nie wiem o co chodzi.:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2008 17:44
i have a dream
odpowiedz

Polecane dla Ciebie