SENNIK: Za rok biorę ślub, a śni mi się czarny dym. To chyba nie jest dobra wróżba?

Wróżka Nunila interpretuje dziwny koszmar Joanny.
SENNIK: Za rok biorę ślub, a śni mi się czarny dym. To chyba nie jest dobra wróżba?
14.06.2012

Witam,

Miałam okropny sen. Jechałam samochodem z moim narzeczonym (za rok bierzemy ślub), ja kierowałam. W drodze do jego domu zauważyliśmy gęsty, czarny dym. Tak gęsty, że nie widziałam drogi. Jechaliśmy wolno. Gdy dotarliśmy do miejsca oddalonego o około 15 km od miejscowości mojego narzeczonego, zauważyliśmy, że strażacy dogaszają jeden dom. Z kolei w miejscowości mojego przyszłego męża wszystkie domy spłonęły – u niego ocalały tylko dwa pokoje. Na szczęście nikt z rodziny nie ucierpiał w tym pożarze.

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Czy oznacza coś złego?

Pozdrawiam,

Joanna

Droga Joanno, samochód symbolizuje umiejętność kierowania własnym życiem i ogromną chęć ciągłego kontrolowania swoich spraw. W Twoim śnie sama prowadzisz auto, więc najprawdopodobniej masz akurat duże poczucie własnej niezależności i wszystko wokół układa się po Twojej myśli. Wiesz dokładnie dokąd zmierzasz i cieszy Cię osiągnięty cel.

Niestety, na Twojej drodze pojawia się gęsty, czarny dym, który zwiastuje rychłe przeciwności losu. Ponieważ w samochodzie siedzisz razem ze swoim narzeczonym, a pożar wybucha w jego miejscowości, komplikacje mogą nadejść właśnie ze strony jego rodziny.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

Miałaś dziwny sen? Wróżka Nunila może go zinterpretować! (Wyślij swoje zgłoszenie)

Codziennie czekamy na opisy Waszych snów.

SENNIK: Wciąż śni mi się że pływam. Czasami widzę, jak ktoś się topi. Co to znaczy?

Wróżka Nunila pomaga Agacie w interpretacji snu.

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
wróżki (Ocena: 1) 23.06.2015 10:39
WRÓŻKI TO ZŁO
odpowiedz
demotmen (Ocena: 5) 11.07.2013 15:58
zdjecia super facetów :) zapraszam na demotmenpl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2013 01:14
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2012 22:20
jak głupim trzeba być żeby wierzyć wróżkom?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2012 20:30
To znak że ślubu nie będzie, uwierzyłaś w to i sama będzie dążyć do unicestwienia planów ślubnych. W psychologi nazywa się to samospełniające proroctwo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie