Miałaś dziwny sen? Wróżka Nunila może go zinterpretować! (Wyślij swoje zgłoszenie)

Codziennie czekamy na opisy Waszych snów.
Miałaś dziwny sen? Wróżka Nunila może go zinterpretować! (Wyślij swoje zgłoszenie)
07.06.2012

Witam

Miałam ostatnio bardzo dziwny sen. Poszłam z babcią (jeszcze żyje) na spacer po pobliskich polach. Szłyśmy już jakiś czas, gdy nagle spojrzałam w bok i zobaczyłam ciało. Była to strasznie pokaleczona kobieta. Z tego co pamiętam, nie przejęłyśmy się nią za bardzo, bo poszłyśmy dalej. Na drodze spotykałyśmy coraz więcej trupów. Jednego babcia znalazła przykrytego jakąś trawą, a ja poszłam w głąb tej trawy i znalazłam zwłoki spalonego mężczyzny. Nie były one takie jak są zazwyczaj całe spalone, tylko było widać jego ubranie, włosy itp. Wracając na ścieżkę, potknęłam się o jego ciało i upadłam wprost na niego. Poczułam, że jego ciało jest jeszcze ciepłe. Babcia szybko mnie podniosła i zadzwoniłyśmy po policje. Nagle znalazłam się w domu, było już ciemno. Przed moim domem stała policja, wydaje mi się, że przydzielono mi ochronę z obawy, że zabójca będzie chciał się zemścić. Nagle oni odjechali, a w domu zgasło światło. Na tym kończy się mój sen. Obudziłam się z niego przerażona. Proszę o pomoc w jego interpretacji.

Justyna

Droga Justyno, wbrew pozorom Twój sen wcale nie jest zwiastunem smutnych wiadomości. Wręcz przeciwnie, ujrzenie we śnie nieboszczyka to znak, że już wkrótce w Twoim najbliższym otoczeniu wydarzy się coś nad wyraz radosnego. Bardzo prawdopodobne, że w rodzinie pojawi się na przykład nowe dziecko albo ktoś ogłosi, że zamierza wstąpić w związek małżeński.

Odnoszę również wrażenie, że w Twoim przypadku ten sen jest również wyrazem pewnych lęków o przyszłość. Pamiętaj jednak, że tak naprawdę mamy niewielki wpływ na to, co wydarzy się w życiu. Warto więc skupić się przede wszystkim na obecnej chwili i czerpać z niej jak najwięcej.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

Sennik: Śni mi się, że gonię za motylami (PIĘKNY sen!)

Wróżka Nunila interpretuje sen Małgosi.

SENNIK: Śledził mnie obcy mężczyzna…

Wróżka Nunila interpretuje sen Dominiki. Jeśli i Ty chcesz poznać znaczenie swoich marzeń sennych, wyślij nam maila pod wskazany adres.

Polecane wideo

Komentarze (62)
Ocena: 5 / 5
GośćANONim (Ocena: 5) 18.10.2018 15:00
Witam. Ostatnimi czasy mam często jeden sen. Zawsze wygląda on tak samo. Idę przez miasto i zauważam przepiękną kobietę, która widzę pierwszy raz i wiem, że ją kocham. Gdy mijam ją chodniku po chwili się odwracamy i uśmiechamy do siebie. Gdy przechodzi obok niej inny mężczyzna wyciąga ona nóż i dźga go w plecy patrząc mi się w oczy cały ten czas. Ignoruję fakt że właśnie zabiła mężczyznę i postanawiam podejść do niej. Gdy jestem blisko niej, ona próbuje mnie skrzywdzić nożem przed, którym się nie bronię. Bez strachu mówię jej, że ją kocham, a ona próbuje uciec ode mnie. Reszta snu wygląda tak, że gonię ją, próbuję złapać, a gdy mi się udaje ona znowu ucieka. Ostatecznie sen kończy się jej ucieczką.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.04.2017 11:17
Witam! Chciałabym opowiedzieć o moich snach. Od kilku dni mam sny gdzie jestem z rodzicami w domu, siedzę na łące z przyjaciółmi, oglądam zawody konne. Same sny nie są zbyt długie i jednej nocy jest ich około 2-3. Zawsze przedstawiają jakieś neutralne sytuację, rozmowę. Jedyne co mnie przeraża to to że ZAWSZE w oddali stoi jakaś stara dziwna kobieta z dziurą na wylot w brzuchu. Stoi i się po prostu przygląda. Jest wszędzie. Nie mogę dokonca zobaczyć jej twarzy, sama nie odzywa się ani słowem. Co to może oznaczać? pozdrawiam
odpowiedz
ANonim (Ocena: 5) 09.02.2017 12:12
Może mi Ktoś przybliży co może oznaczał mój sen . Od dluzszego czasu zazwyczaj nad ranem kolo 5 rano jak narzeczony wychodzi do pracy wtedy zasypiam i nagle sni mi sie ze wchodzi z powrotem do mieszkania slyszę jak za klucza drzwi i coś mówi do mnie a ja leże w łózku jest ciemno w pokoju i przeważnie podchodzi do mnie i dotyka ale przy tym czuje lęk jak bym sie bała czegość nie raz dreszcze przechodza ale wtedy zamykam oczy i sie wybudzam i za chwile jak juz zasypiam sie to powtarza . Co to moze oznaczac ????
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.01.2017 19:02
Witam chciałam opowiedzieć o swoim śnie, więc tak dziś w nocy śnił mi się mój były chłopak z którym nie jestem dwa miesiące nalegał żebyśmy się spotkali ja z trudem się zgodziłam i poszłam na spotkanie na spotkaniu próbował mnie przeprosić że mnie zostawił chciał sie do mnie przytulić i mnie pocałować ale ja go odpychałam doprowadził mnie pod dom i znowu zamierzał pocałować ale tym razem za bardzo sie nie broniłam ale nagle sie obudziłam. Co to może znaczyć?
odpowiedz
janka (Ocena: 5) 11.04.2016 12:02
Sennik
odpowiedz

Polecane dla Ciebie