SENNIK: Śledził mnie obcy mężczyzna…

Wróżka Nunila interpretuje sen Dominiki. Jeśli i Ty chcesz poznać znaczenie swoich marzeń sennych, wyślij nam maila pod wskazany adres.
SENNIK: Śledził mnie obcy mężczyzna…
17.05.2012

Witaj Wróżko,

śniło mi się, że szłam sama ulicą, było już ciemno. Nagle poczułam, że ktoś mnie śledzi, więc przyśpieszyłam kroku. Kątem oka zauważyłam, że idąca za mną osoba zrobiła to samo. Kiedy się odwróciłam, zobaczyłam około 40-letniego szczupłego mężczyznę. Miał on czarne włosy i brodę. Zatrzymał się i powiedział: „W końcu cię mam…”. Kiedy zaczęłam krzyczeć, mężczyzna spytał, dlaczego uciekam.

Ten sen powtarzał się kilkakrotnie. Proszę napisz, co mógł oznaczać.

Pozdrawiam,

Dominika

Droga Dominiko, niestety Twój sen nie wskazuje na nic dobrego i powinnaś go potraktować jako ostrzeżenie. Motyw obcego mężczyzny, który Cię śledzi, może oznaczać dwie rzeczy: albo wkrótce poznasz wyjątkowo nieżyczliwych ludzi, albo ktoś z Twoich znajomych celowo Cię zrani lub wplącze w przykrą intrygę. W najbliższym czasie uważnie podejmuj wszystkie decyzje, ponieważ niewykluczone, że przez jeden zły krok wpadniesz w poważne tarapaty.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: Ania śniła, że jest noc, a ona jest na plaży... (Bardzo dziwny scenariusz!)

Wróżka Nunila interpretuje dwa sny jednej z naszych Czytelniczek...

SENNIK: Śnił mi się upojny seks z księdzem! Robiliśmy to z duchownym w kościele!

Wróżka Nunila interpretuje erotyczny sen Agnieszki.

 

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.11.2020 06:40
Witam snilo mi sie ze mnie sledzil moj byly. Stal pod moim domem samochodem, a jak go zobaczylam to odjechał. Co to moze znaczyć?
odpowiedz
Gosia (Ocena: 5) 09.05.2016 07:55
Witam ,prosze o pomoc .Śniło mi się ze w prawym oku miałam 2 duże pająki i jeden mały ,rozciągałam oko aby je wyjąć ,wyjełam , co to oznacza . wydaje mi się że to pająki jadowite
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 30.01.2016 00:03
Hej potrzebuje pomocy dzisiaj śniło mi się coś dziwnego. Szłam wieczorem koło domu i nagle jakiś PAN chciał mnie zabił białym szydelkiem zaraz po chwili stalam w pokoju nie wiem czy u mnie w domu ale w jakimś pokoju a tam w pokoju stała kobieta a ją na przeciwko niej. Tyle z tego obudziła się cala spocona i przerażona proszę pomuzcie . jest to dla mnie dziwne
odpowiedz
Teresa (Ocena: 5) 21.07.2013 11:27
Śniło mi się, że mój znajomy był u mnie w domu był już wieczór i nagle wszedł do mojego łóżka i zaczął mnie całować, oczywiście jak to w takich momentach zadzwonił mi telefon i nie wiem co się potoczyło dalej, niestety urwała mi się znajomość z tym kolegą i nie wiem co ten sen mógłby oznaczać. Dodam jeszcze, że nie raz mi się śni i zawsze kończy się na intymnych sytuacjach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2013 23:32
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie