SENNIK: Ania śniła, że jest noc, a ona jest na plaży... (Bardzo dziwny scenariusz!)

Wróżka Nunila interpretuje dwa sny jednej z naszych Czytelniczek..
SENNIK: Ania śniła, że jest noc, a ona jest na plaży... (Bardzo dziwny scenariusz!)
10.05.2012

Droga wróżko,

Moje sny są dość fragmentaryczne, ale ostatnio utkwiły mi w głowie dwie sceny, dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc w interpretacji ich obu.

W jednej z nich jestem na plaży, chyba nocą… Widzę przed sobą rozciągające się morze, a na samej plaży ustawione są w jednej linii stragany. Wszystko wygląda tak, jakby odbywał się tam targ. Jest dużo ludzi, coś kupują, mijają mnie. Ja natomiast idę, ale nie wiem gdzie, gdzieś przed siebie… To, co mi towarzyszy, to poczucie samotności i opuszczenia.

Drugi element snu był zupełnie inny. Śniło mi się lotnisko, siedziałam sobie gdzieś na hali, a obok mnie stał stos pudeł, bardzo wysoki. Nagle w stos coś uderzyło, pudła się rozsypały, a mnie jedno wpadło w ręce. Otworzyłam je i zobaczyłam czekoladki, tak jakby moje pudełko było jakąś bombonierką.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu. Oba fragmenty pojawiły się dwukrotnie w przeciągu krótkiego czasu.

Pozdrawiam serdecznie

Ania

Droga Aniu, choć motywy, które pojawiają się w Twoich snach, wydają się dość chaotyczne, tak naprawdę układają się w logiczną całość. Zacznę od początku. Plaża jest symbolem przygód i urozmaiceń, które czekają Cię w niedalekiej przyszłości. Motyw nocy wskazuje jednak na to, że nie czujesz się w związku z nadchodzącymi zmianami pewnie. Potwierdza to zarówno targowisko, które odnosi się do lęku przed nieznanym, jak i tłum ludzi, symbolizujący poczucie wyobcowania.

Drugi fragment snu, związany z lotniskiem, również nawiązuje do nadchodzącej w Twoim życiu rewolucji, jednak jest bardziej optymistyczny. Zbliżające się zmiany pomogą Ci zajrzeć w głąb siebie (motyw pudełek), a wsparcie bliskich (symbol czekoladek) pomoże Ci odnaleźć drzemiącą w Tobie wewnętrzną siłę.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: Śnił mi się upojny seks z księdzem! Robiliśmy to z duchownym w kościele!

Wróżka Nunila interpretuje erotyczny sen Agnieszki.

SENNIK: Fontanna, niemowlęta w trumnach, śmierć. Czy Natalia powinna się bać?

Wróżka Nunila rozgryza koszmar naszej Czytelniczki.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2013 23:33
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2013 01:15
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 08:38
a mnie sie snilo ze leciałam samolotem a poteeem, nagle, znienacka samolot transoformowal sie w autobota, i soczylismy kilka wygranych walk z Decepticonami. Fajnie było ;D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 00:50
za duzo Hanki hahaha widzialas
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 00:49
moja interpratacja to, pierwszy sen: masz ochote isc na zakupy, a najlepiej to zrobic nad morzem gdzie wydaje sie wiecej kasy niz zwykle, polecam dywany w 'sopocie a drugi sen bedzie oznaczal ze samolot Cie gdzies zabierze, moze do pudla siedziec za cos skoro byly pudelka,hm moze to byc nawiazanie do smierci Hanko Mostowiak (sila pudelka wygrala) oby wiecej przygodnych snow wiecej wrozka Zebuszka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie