SENNIK: `Miałam sen, w którym robaki wypełzały z mojej twarzy. Niepokoję się!`

Wróżka Nunila interpretuje przerażający sen Malwiny. O co w nim chodzi?
SENNIK: `Miałam sen, w którym robaki wypełzały z mojej twarzy. Niepokoję się!`
29.03.2012

Droga Nunilo!

Kilka dni temu miałam sen, który bardzo mnie przestraszył. W tym śnie stałam przed lustrem i nakładałam sobie puder na twarz. Nagle zauważyłam, że na mojej skórze pojawiają się pulsujące krosty, a z nich wylęgają się robaki. Zaczęłam je wyciskać, jeden po drugim, dopóki twarz znów nie była bez skazy. Co to oznacza? Czy powinnam mieć powody do obaw?

Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji i pozdrawiam,

Malwina

Droga Malwino, choć na pierwszy rzut oka Twój sen wydaje się dość niepokojący, tak naprawdę nie musisz się niczego obawiać. Sporo jest w nim bowiem symboli, które jednoznacznie wskazują na to, że wkrótce czeka Cię wiele miłych zaskoczeń. Większość z nich będzie związana z sukcesem finansowym. Potwierdza to zarówno motyw krost – symbol bogactwa; oraz robaków – oznaka nieoczekiwanego przypływu pieniędzy.

Z kolei pozostałe symbole senne, czyli lustro i puder nakładany na twarz oznaczają, że przed wzbogaceniem się najprawdopodobniej popełnisz kilka błędów, przez które będziesz miała wyrzuty sumienia lub spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy będą Cię blokować w dążeniu do upragnionego celu. Wydarzenia te będą miały jednak pomyślny finał – symbolizuje to wyraźnie motyw Twojej twarzy, która pod koniec snu nie ma już najmniejszych skaz.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: W snach nawiedzają mnie duchy! Ciągle się boję - czy to ZŁY ZNAK?

Klaudia miewa koszmary o przerażających zjawach. Wróżka Nunila interpretuje jej sny.

SENNIK: "Ciągle śni mi się, że mój narzeczony mnie zdradza. To mnie zaczyna niepokoić"

Wróżka Nunila interpretuje sen Magdy. Czy dziewczyna ma powody do obaw?

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
julia (Ocena: 5) 01.03.2019 12:52
Miałam ostatnio sen o stadzie much i to był okropny sen. Tutaj mają trafną jego interpretację: https://www.horoskop360.pl/sennik/muchy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2016 09:53
Miałam sen: wbity w czyjąś głowę nóż. Rzecz działa się w lesie. Obok osoby siedzącej z głową opartą na drzewie z tym nożem w głowie było drzewo trochę spruchniałe. Chciałam zobaczyć co się w tym drzewie dzieje, bo że niby to samo w głowie tego człowieka z nożem będzie. Rozcięłam to drzewo i było tam mnóstwo robaków, a ja zaczęłam tymi robakami pluć. One były małe i ciągle napływały do mojej buzi tak jakby z głowy i mojej i tego człowieka z nożem. To tak jakbym wypluwała z jego głowy te jego robaki, aby go od nich uwolnić. Potem wyciągnęłam ten nóż z głowy, był trochę we krwi, ale rana była czysta, tylko że ja ciągle tymi robakami plułam. Ochyda....wiecie jak to interpretować?
odpowiedz
Wiola (Ocena: 5) 30.11.2015 10:08
Co o tym myślicieli?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 16:00
Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok na urokmilosny24.pl I znowu był mój Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2012 13:32
Matko święta, normalnie ja dzisiaj miałam taki sam sen, że patrze w lustro i nagle zaczęły się pojawiać białe krosty wielkie ja je ciskałam i wyłaziły z nich robale, które się ruszały masakra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie