SENNIK: W snach nawiedzają mnie duchy! Ciągle się boję - czy to ZŁY ZNAK?

Klaudia miewa koszmary o przerażających zjawach. Wróżka Nunila interpretuje jej sny.
SENNIK: W snach nawiedzają mnie duchy! Ciągle się boję - czy to ZŁY ZNAK?
22.03.2012

Droga Wróżko,

Od trzech tygodni boję się kłaść spać. Wszystko przez potworne sny o duchach, które nawiedzają mnie niemal co drugą noc.

Sny zaczynają się zazwyczaj tak samo. Jest ciemno, a ja leżę w swoim łóżku z zamkniętymi oczami, gdy nagle słyszę dziwną, wręcz odrealnioną muzykę. Gwałtownie otwieram wtedy oczy i z lękiem spoglądam w okno. To, co tam widzę, przeraża mnie. Duchy wyją i drapią o szybę, bo chcą żebym wpuściła je do środka. Krzyczę, żeby sobie poszły, ale one przenikają przez ściany i wchodzą do mojego pokoju.

W niektórych snach zjawy coś do mnie mówią, ale nie rozumiem ich słów, a w innych milczą i tylko mi się przyglądają. Proszę, wyjaśnij znaczenie moich koszmarów…

Klaudia

Droga Klaudio, sny o duchach zazwyczaj są zapowiedzią kłopotów, które spadną na śniącego w dość nieoczekiwanym momencie. Symbole senne, takie jak pukanie zjaw w okna oraz towarzysząca im muzyka wskazują, że najprawdopodobniej Twoje problemy będą dotyczyły sfery rodzinnej. Być może zachoruje ktoś z Twoich bliskich lub zostaniesz posądzona o coś, czemu nie zawiniłaś.

Wspomniałaś również, że w niektórych koszmarach duchy coś do Ciebie mówią. To również jest istotny motyw, który odnosi do takich znaczeń, jak podstęp i zdrada. Uważaj zatem na dwulicowych przyjaciół, którzy w obliczu Twoich kłopotów mogą sporo namieszać.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

SENNIK PAPILOTA: „Śni mi się, że uprawiam seks z Diabłem!”

Paula niepokoi się swoimi snami, w których pojawia się motyw szatana. Wróżka Nunila interpretuje jej sen.

SENNIK: "Ciągle śni mi się, że mój narzeczony mnie zdradza. To mnie zaczyna niepokoić"

Wróżka Nunila interpretuje sen Magdy. Czy dziewczyna ma powody do obaw?

 

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.06.2018 08:37
Kaludia jak spotkasz je jeszcze raz powiedz żeby wstawiły nową szybę i niech się ogarną bo dla nich to zabawa a tu trzeba harować na tą szybę i jeszcze powiedz żeby po Polsku mówiły a jak nie znają to niech się nauczą a nie zabawę sobie znalazły
zobacz odpowiedzi (1)
Krzysiek (Ocena: 5) 03.07.2017 09:47
Śniło mi sie jak moja Mama przyszła do mnie do pokoju w nocy. Otworyla drzwi i powiedzial do mnie że widzi ducha na środki pokoju i zaraz ze jest już kolomnie. Mama wyszła i drzwi się zamknęły ja w tedy go zobaczyłem stał komnie. Chycil mnie za nogi i mnie ciągnął zacząłem się modlić wtedy pochylił się nademna i zobaczyłem jego oczy wielkie koloru bursztynu. I wtedy on znikł. Proszę powiedz co to może znaczyć w nocy bardzo się bałem Prosze napisz mi to na mejla DRZEKI248@interia.pl Prosze o odpowiedz
odpowiedz
Beatka (Ocena: 5) 01.09.2016 11:05
Dzisiaj snilo mi sie ,ze duch mnie dusil ale obronilam sie ..nie wie kto to byl ..potem snila mi sie moja corka ktora zmarla snem lozkowym miala33lat rozmawialam z nia pytala ,nie co kupilas sobie nowa torebke..wiecej jej nie widzialam...klamka mi sie ruszala sama a ja tego ducha przegonilam ..przebudzilam sie a ja mowie glosno Wiczne odpoczywanie...co to za sen moze ktos umie odczytac ..
odpowiedz
Ali (Ocena: 5) 22.03.2014 18:57
Jezali tak jest msisz pilnie scontactowac sie z egzorcysta albo tez szukaj kontaktu z kims kto te duchy odprowadzi do swiatla dobry kontak tez moge ci dac Wrozka Marzena Hiszpania napisz do niej ona wielu ludzia pomaga
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2012 17:22
tak możliwe że będą nawiedzały przez rok w śnie. Może być sprawką duchów oglądanie strasznych filmów .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie