SENNIK: „Śnią mi się potężne burze, które niszczą mój blok i osiedle!”

Wróżka Nunila interpretuje sen Marty.
SENNIK: „Śnią mi się potężne burze, które niszczą mój blok i osiedle!”
08.03.2012

Droga Wróżko!

Niepokoi mnie mój sen, który powtarza się co jakiś czas. Otóż śni mi się najczęściej burza, ale taka potężna; widzę błyski, widzę jak pioruny uderzają w rzeczy znajdujące się niedaleko (np. raz uderzały w moje bloki, dachy się wtedy paliły, więc uciekaliśmy na dół na klatkę; na dworze - to samo, z nieba leciały ogniste kawałki, przez co całe moje osiedle stało w ogniu). Zawsze w takim śnie jest ciemno. Podświadomie odczuwam, jakby miał nadejść koniec świata, jednak ten nie nadchodzi. Przeważnie we śnie jestem z rodzicami, mam kontakt z babcią i dziadkiem, jestem u siebie na osiedlu. Boję się i męczę w tym czasie.

Dodam, że nie interesuję się w ogóle końcem świata - czy nadejdzie, czy nie, na co dzień mnie to nie obchodzi, tak samo moje miasto/osiedle - jest mi ono obojętne.

Bardzo proszę o wyjaśnienie mojego snu,

Pozdrawiam

Marta

sennik

Droga Marto, niestety nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. W Twoim śnie pełno jest złowróżbnych znaków, które najprawdopodobniej są zapowiedzią zbliżających się przykrych zdarzeń.

Zacznę od burzy. Jest to symbol senny, który oznacza straty, przeciwności losu, zmaganie się z niebezpieczeństwem. Grzmoty i pioruny symbolizują zmartwienia, nieoczekiwane kłopoty i komplikacje, natomiast motyw ciemności oznacza niemoc i bezbronność śniącego. Biorąc pod uwagę fakt, że ta swoista Apokalipsa rozgrywa się zawsze na Twoim osiedlu i wśród Twojej rodziny, wnioskuję, że prawdopodobnie wkrótce czeka Cię poważny konflikt rodzinny. Na próżno będziesz starała się załagodzić sytuację, ponieważ całkowicie wymknie się ona spod kontroli.

Koniec świata z Twojego snu nie wróży zatem nic innego, jak kres Twojego dotychczasowego poczucia bezpieczeństwa, spokoju i zaufania do najbliższych.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „W moich snach często się duszę… To mnie rozstraja nerwowo”

Wróżka Nunila interpretuje sen Patrycji.

SENNIK: "Ciągle śni mi się, że mój narzeczony mnie zdradza. To mnie zaczyna niepokoić"

Wróżka Nunila interpretuje sens Magdy. Czy dziewczyna ma powody do obaw?

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Zuzannna (Ocena: 5) 02.07.2014 20:40
Ostanio śni mi się , że wielkie coś ( niewiem co , jakby maszyna ) rozwala po kolei wszystkie ściany w moim domu i domów sąsiadów przyjaciół i znajomych . śni mi się to od czasu kiedy miałam gorączkę . Ostatnio gdy mi się to śniło ( w nocy ) wstałam z łóżka i zaczęłam krzyczeć , że zaraz umrzemy i wszystko się wali . Wtedy zaczęłam budzić rodziców , żebyśmy zaczęli uciekać , ale oni mnie uspokili i powiedzieli że to tylko sen ... Doszłam do siebie , ale to ŚNI MI SIĘ CODZIENNIE I KAŻDEGO DNIA LUNATYKUJE I KRZYCZE UCIEKAJMY ! pomożcie .. dla mnie to straszne ...
zobacz odpowiedzi (8)
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2013 23:37
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 19.03.2013 21:19
Już 2 raz śni mi się, że biore ślub chodź mam 14 lat. Jest to udawany ślub. A więc: Podczas zwykłego dnia w szkole dyrektor zwołuje osoby z 1 klasy gimnazjum na apel. Podczas apelu dobiera nas w pary męsko-damskie (ja jestem w parze z chłopakiem który mi się podoba, ale inne osoby są zamazane) i mówi, że mamy wziąść śluby na niby. Podczas tego ślubu mam na sobie śliczną białą suknie i gdy wchodze na sale wszystcy są zaszokowani moim wyglądem. Gdy już bierzemy slub pani derektor mówi, że mamy się pocałować więc całuje go w policzek, pani się śmieje i mówi, że mam go pocałować w usta więc go całuje, pani znów się śmieje i mówi, że mamy pocałować się " po francusku" więc się całujemu. I zaczynamu tańczyć jakby "pierwszy taniec". Pierwszy raz śniły mi się śluby w kościele. Każda dziewczyna podchodziła do oftarza i ksiądz pytał się który chłopak chce się z nią ożenić..... Troche jest to dziwny sen więc chcę wiedzieć co on może oznaczać...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 11:28
Znalazłem się tu bo szukam odpowiedzi na to samo pytanie. Burza - Jako niszczycielskie siły przyrody (a tym samym związane z zie­mią) burze są mrocznym symbolem uczuć i instynktów. Mogą oznaczać tłumienie emocji, które kumulują się aż do chwili, gdy zostają uwolnione w postaci wściekłej burzy z piorunami, sztor­mu, tornada, huraganu i tak dalej. Burzom towarzyszą ulewne deszcze (woda to nieświadomość, zbiornik uczuć, instynktów i intuicji). Człowiek szuka schronienia przed burzą chowając się do wnętrza (nawiązując kontakt ze swoją uczuciowo-instynktowną naturą) domu, jaskini, budynku lub lochu. Sztormy mogą także odzwierciedlać straszliwe lub brutalne wydarzenia, jakie miały miejsce w życiu; symbolizują wyni­kające z tego poczucie utraty kontroli nad sytuacją.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2012 11:18
moim 2 koleżankom śni sie to samo ;O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie