SENNIK: „W moich snach często się duszę… To mnie rozstraja nerwowo”

Wróżka Nunila interpretuje sen Patrycji.
SENNIK: „W moich snach często się duszę… To mnie rozstraja nerwowo”
01.03.2012

Droga Nunilo,

Przez ostatni miesiąc miałam trzy niepokojące sny. W każdym z nich czułam, że się duszę i że brakuje mi powietrza. W pierwszym śnie dławiłam się gumą do żucia, w drugim jedzeniem, a w trzecim leżałam na łóżku i łapczywie łapałam oddech, ale i tak czułam, że tlen nie dociera do moich płuc. Nie lubię tych snów i bardzo się nimi przejmuję. Co oznaczają?

Pozdrawiam

Patrycja

Droga Patrycjo, mimo że opisane przez Ciebie sny wydają się niepokojące i nieprzyjemne, to ich znaczenie wcale takie nie jest. Otóż motyw duszenia się we śnie oznacza pokonanie dotychczasowych przeciwności losu i pozytywne rozwiązanie trudnych spraw. Również motyw gumy do żucia symbolizuje korzystne wydarzenia, które będą miały znaczący wpływ na życie śniącego.

Z kolei tlen zawsze odsyła do takich znaczeń, jak siła, moc, czy witalność. Ponieważ w swoim śnie czułaś, że tlen nie dociera do Twoich płuc, najprawdopodobniej osiągniesz upragniony sukces, ale nie od razu. Bądź zatem cierpliwa, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: \"Ciągle śni mi się, że mój narzeczony mnie zdradza. To mnie zaczyna niepokoić\"

Wróżka Nunila interpretuje sens Magdy. Czy dziewczyna ma powody do obaw?

Sennik: Plaża, leki i wypadające włosy. Czy Beata powinna się bać?

Wróżka Nunila interpretuje sen naszej Czytelniczki.

 

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 12:47
to nie żadna choroba jestem pod stałą opieką lekarza.wczasie tych męczarni towarzyszy mi ogromny strach i boję się,że coś mi się stanie albo ktoś mi coś zrobi i to ciągle się zbliża choć tego nie widzę...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 12:37
duszenie się w czasie snu przechodzi w rzeczywistość i gdyby nie światło i łyk wody udusiłabym się.Nazywam to nocnymi zmorami.Gdy tylko zasypiałam znowu, mówiąc paciorek wracało...Partner mnie przytulał i czuwał bo gdy wydawał mi się w śni,że wołam o pomoc ,w rzeczywistości tylko po cichu jęczałam i nie mogłam się obudzić.Wtedy budził mnie partner i tak do spokojnego snu.Nie życzę tego nikomu to jest straszne!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2012 00:13
Ty idź do lekarza bo możesz mieć bezdech senny, a nie jakieś głupoty pseudo wróżek czytasz! O_O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 22:41
JA również miałam wiele snów żę się duszę lub topię, było to spowodowane najprawdopodobniej tym że mam astme, więć był to poprostu nocny atak
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 16:44
OO właśnie skoro już o snach i duszeniu się.. ja mam taki problem że, gdy zasypiam to czuje że nie mogę oddychać normalnie i śni mi się że unoszę się do góry i w tym momencie zaczynam się dusić i jestem tego świadoma oraz tego że to jest sen. I próbuję natychmiast się obudzić. Dodam że 'bawiłam' się przez jakiś czas LD. to 3 taki mój sen co się duszę..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie