SENNIK: „Przez ciemny korytarz idzie za mną odrażający klaun. Budzę się z krzykiem!"

Wróżka Nunila na łamach Papilota rozgryza koszmar Patrycji.
SENNIK: „Przez ciemny korytarz idzie za mną odrażający klaun. Budzę się z krzykiem!"
09.02.2012

Droga Wróżko,

kilka tygodni temu przeprowadziłam się z rodzicami do Warszawy. Niestety od pierwszej nocy w nowym miejscu prześladuje mnie co pewien czas ten sam koszmar: idę wzdłuż długiego, ciemnego korytarza, a jedynym źródłem światła jest migająca w oddali żarówka. Co chwilę słyszę za sobą jakieś kroki i przerażający chichot. Kilkakrotnie odwracam się, ale widzę tylko ciemność. W pewnym momencie z tego mroku wyłania się odrażający klaun, który zamiast szminki, ma na ustach krew. Wtedy budzę się z krzykiem.

Proszę, wyjaśnij mój sen.

Z góry dziękuję,

Patrycja

Droga Patrycjo, wielu osobom klaun nie przywodzi na myśl pozytywnych skojarzeń, a jego postać budzi wręcz przerażenie. Podobnie jest w Twoim przypadku. Błazen z Twojego koszmaru uosabia bowiem lęk i brak pewności siebie, które związane są z niedawną przeprowadzką. Nowy dom, nowe okolice, nowi znajomi – to wszystko sprawia, że nie czujesz się pewnie. Potwierdza to również motyw krwi, która symbolizuje ludzkie obawy i zahamowania, a także motyw korytarza (oznaka przykrych niespodzianek) i migoczącej żarówki (symbol kłopotów).

Moja rada jest taka, abyś w najbliższym czasie wystrzegała się fałszywych przyjaciół. Niedługo oswoisz się z nowym środowiskiem, a wtedy koszmary ustaną.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Śniły mi się moje zaręczyny! To już kolejny sen z PIERŚCIONKIEM w roli głównej”

Wróżka Nunila interpretuje sen Sylwii. Czy dziewczynę czekają rychłe zaręczyny? Zobaczcie!

SENNIK: „Ratunku, we śnie prześladuje mnie spadający samolot!” INTERPRETUJE Nunila

Wróżka na łamach Papilota rozgryza koszmar Oli.

 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 16:01
Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok na urokmilosny24.pl I znowu był mój Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2012 10:03
przerażajace zdjęcie :( sen też zresztą :(
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2012 10:03
brrr nie znoszę klaunów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2012 08:39
Tak to już jest jak się czyta Kinga... ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie