SENNIK: „Śniły mi się moje zaręczyny! To już kolejny sen z PIERŚCIONKIEM w roli głównej”

Wróżka Nunila interpretuje sen Sylwii. Czy dziewczynę czekają rychłe zaręczyny? Zobaczcie!
SENNIK: „Śniły mi się moje zaręczyny! To już kolejny sen z PIERŚCIONKIEM w roli głównej”
02.02.2012

Droga Wróżko,

śniły mi się zaręczyny. We śnie dostałam od mojego aktualnego partnera delikatny pierścionek ze złota z czerwonym kamieniem - rubinem. Nie był to pierwszy raz gdy śnił mi się ten pierścionek. Kilka miesięcy temu pojawił się już w moim śnie, ale wtedy nie pamiętałam po przebudzeniu, kto mi sie oświadczał. Sen ten bardzo mnie zdziwił, ponieważ jestem w tym związku dopiero od kilku miesięcy i choć bardzo kocham mojego partnera i widzę w nim mojego przyszłego męża, to nie spodziewałam się, że tak szybko motyw zaręczyn może pojawić się w moim życiu w jakikolwiek sposób.

Sylwia

Droga Sylwio, kiedy zaręczyny śnią się osobie, przygotowującej się do własnego ślubu, to zazwyczaj interpretuje się je pod kątem strachu i niepewności związanych z tym wydarzeniem. Ty jednak wspomniałaś, że z obecnym partnerem spotykasz się dopiero od niedawna i raczej nie spodziewasz się w najbliższym czasie sformalizowania tego związku, dlatego Twój sen oznacza coś zupełnie innego.

pierścionek zaręczynowy

Zacznę od tego, że pojawiają się w nim trzy bardzo ważne motywy. Pierwszym z nich jest pierścionek – symbol wielkiej miłości; drugim kolor czerwony – oznaczający namiętność, trzecim natomiast rubin, będący symbolem szczerych, ciepłych uczuć. Te trzy przeplatające się znaki wskazują zatem na to, że w obecnym związku czujesz się nie tylko szczęśliwa, ale również pewna i bezpieczna. Taki błogostan będzie trwał prawdopodobnie bardzo długo, a na horyzoncie nie pojawi się w najbliższym czasie nic, co mogłoby zagrażać Waszemu szczęściu.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Ratunku, we śnie prześladuje mnie spadający samolot!” INTERPRETUJE Nunila

Wróżka na łamach Papilota rozgryza koszmar Oli.

SENNIK: \"Urodziłam martwe dziecko!”

Wróżka Nunila interpretuje niepokojący sen Pauli, której śnił się poród, mimo że wcale nie jest w ciąży!

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2012 10:42
Bardzo dziwne jest to że śniło mi się dokładnie to samo co w śnie Sylwi który jest pokazany powyżej tak samo był pierscionek z czerwonym oczkiem tylko moje relacje z partnerem są już o wiele dłuższe od Sylwi strasznie zaskakujące jak to możłiwe ?.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2012 18:51
śniło mi sie ze jestem w jakims akademiku i jestem w pokoju z kolega z ktorym ( w śnie ) jestem zareczona co to oznacza ????????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 23:52
mi tez sie snilo cos takiego po czym moj wybranek zycia mnie rzucil ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 12:27
Jak się dodaje sen na papilota???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2012 18:15
A mojej siostrze śniło się, że mój przyjaciel mi się oświadcza, a mojej przyjaciółce śniło się, że to ja jemu :D A my w sumie nawet nie jesteśmy ze sobą jako para :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie