SENNIK: „Ratunku, we śnie prześladuje mnie spadający samolot!” INTERPRETUJE Nunila

Wróżka na łamach Papilota rozgryza koszmar Oli.
SENNIK: „Ratunku, we śnie prześladuje mnie spadający samolot!” INTERPRETUJE Nunila
26.01.2012

Witam,

od jakiegoś czasu prześladuje mnie jeden sen. Początki są różne, natomiast koniec zawsze ten sam. Kilka razy sen zaczynał się na lotnisku, a kilka już na pokładzie samolotu. Za każdym razem lecę w podróż z moją mamą - gdy wsiadamy do samolotu stewardessa ogląda nasze bilety i wskazuje (zawsze to samo) miejsce na końcu samolotu, z którego widać cały jego przód. Nagle zaczynają się turbulencje i samolot zaczyna spadać, wszyscy pasażerowie krzyczą, oprócz mnie i mamy. Patrzymy sobie w oczy, na tym kończy się mój sen. Za każdym razem jest to samo. Przyznam, że koszmar zaczął mnie niepokoić i będę bardzo wdzięczna za jego interpretację.

Pozdrawiam!

Ola

Droga Olu, symbole, które pojawiają się w Twoich snach, jednoznacznie wskazują, że czeka Cię wkrótce nieubłagana i niechciana rewolucja życiowa. Wskazuje na to zarówno motyw lotniska, oznaczającego nadchodzące zmiany, oraz motyw samolotu, symbolizującego lęk przed nieznanym. Z kolei dwie kobiece postaci, które pojawiają się w Twoich koszmarach (mam tu na myśli mamę oraz stewardessę) odnoszą do takich znaczeń, jak wygórowane ambicje, plany niemożliwe do zrealizowania, czy niepewność życiowa.

W najbliższych dniach uważaj zatem na wszelkie przedsięwzięcia swoich bliskich, ponieważ przyniosą Ci one więcej szkody niż pożytku. Pamiętaj również, aby kluczowe decyzje podejmować samodzielnie.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: \"Urodziłam martwe dziecko!”

Wróżka Nunila interpretuje niepokojący sen Pauli, której śnił się poród, mimo że wcale nie jest w ciąży!

Sennik: „Dziewczynka w czerwonym płaszczyku zadźgała nożem całą moją rodzinę!”

Wróżka Nunila interpretuje przerażający sen Moniki, która miała koszmar z prawdziwego zdarzenia!

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Ewaa (Ocena: 5) 09.03.2015 11:06
Witam, miałam sen, jak patrzę z okna i widzę pasażerskie samoloty zniżające się niebezpiecznie wsród bloków, ze dwa wyglądały jakby traciły kontrolę i chybotały się.Ale nie widziałam upadku bądź katastrofy. Co to może oznaczać? dziękuję za odpowiedź.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2012 15:01
Śnił mi się dzisiaj samolot, siedzieliśmy w samochodzie i nagle widzę spadający pionowo samolot, duży samolot pasażerki, biały z czerwonymi pasami. spadł pionowo blisko nas na polu, chyba blisko lotniska, albo jakiegoś dużego obiektu, ale nie było pożaru i dymu , tylko huk. i rozlane paliwo blisko nas, ruszając omijaliśmy kałuże paliwa. Potem była informacja, że to byli jacyś uczniowie czy jakaś grupa, i ostrzegali wcześniej swoich nauczycieli, żeby nie lecieć, bo mieli sny o katastrofie, ale ci ich nie słuchali ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2012 17:39
Hahaha xD żałosne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 16:16
A mnie prześladuje od dłuższego czasu sen o pierścionku, bez przerwy widzę je w snach...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 11:27
ja jako dziecko miałam tyle snów o spadających samolotach, że w dzieciństwie jak leciał prawdziwy samolot to chowałam się za szafę. Do tej pory została mi mała trauma, bo jak słysze ze jakiś samolot leci nisko, albo ma głośny silnik to lece do okna patrzeć czy nie spada...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie