SENNIK: Stłuczona butelka szampana (Alkohol i krew z poranionych dłoni poplamiły mi sukienkę)

Tuż przed Sylwestrem wróżka Nunila interpretuje sen Marzeny.
SENNIK: Stłuczona butelka szampana (Alkohol i krew z poranionych dłoni poplamiły mi sukienkę)
29.12.2011

Witaj Nunilo,

Niedługo Nowy Rok, czyli moment na który czekam z ogromną niecierpliwością, a tu jak na złość przyśnił mi się koszmar związany z Sylwestrem. Mój sen rozpoczął się dość niewinnie – otóż razem z grupą znajomych siedzieliśmy przy stole i rozmawialiśmy lub tańczyliśmy na parkiecie. We śnie miałam na sobie piękną sukienkę. Pamiętam nawet, że obsesyjnie starałam się jej nie zniszczyć ani nie zabrudzić. Kiedy wybiła północ zaproponowałam wszystkim, że otworzę szampana. Niestety butelka stłukła się w moich rękach, a wyciekający alkohol i krew z moich poranionych dłoni zaplamiły kreację.

Co to wszystko oznacza?

Pozdrawiam,

Marzena

Droga Marzeno, Twój niepokojący sen wziął się zapewne stąd, że bardzo mocno przeżywasz zbliżający się Sylwester. Jak sama napisałaś, na Nowy Rok czekasz z niecierpliwością. Nie obawiaj się jednak, że powyższe symbole senne są dla Ciebie złą wróżbą. Wręcz przeciwnie – stłuczona butelka szampana oznacza po prostu pewne burzliwe sytuacje, w których prawdopodobnie przyjdzie Ci niedługo uczestniczyć, a krwawiące dłonie symbolizują pomyślny finał tych nieporozumień. Również motyw pięknej, wieczorowej sukni jest dobrym znakiem, wskazuje bowiem na rychłe szczęście i pomyślność.

Nie zadręczaj się zatem dłużej swoim koszmarem i ciesz się udaną zabawą sylwestrową w gronie najbliższych znajomych.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

SENNIK: „Ciągle śnią mi się znani aktorzy i aktorki! To mnie zaczyna niepokoić”

Wróżka Nunila wyjaśnia sen Angeliki.

„Kilka razy śnił mi się seks z czarnoskórym mężczyzną (choć żadnego nie znam)!”

Interpretacja snu Karoliny.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 14:31
Czemu wszystkie sny interpretowane są na plus. Mi się ostatnio śniła powtórka z drugiej wojny światowej i najazd ale Ruskich - co to znaczy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 09:13
zabobony
odpowiedz

Polecane dla Ciebie