SENNIK: „Ciągle śnią mi się znani aktorzy i aktorki! To mnie zaczyna niepokoić”

Wróżka Nunila wyjaśnia sen Angeliki.
SENNIK: „Ciągle śnią mi się znani aktorzy i aktorki! To mnie zaczyna niepokoić”
08.12.2011

Witaj Nunilo,

Od pewnego czasu moje sny są dość nietypowe. Nie wiem z czego to wynika, ale ostatnio wciąż śnią mi się znani aktorzy lub aktorki. Najczęściej w moich snach z nimi rozmawiam lub ich obserwuję. Widuję ich na ulicy, w autobusach lub na ważnych uroczystościach. Raz nawet śnił mi się bal maskowy z ich udziałem. Pierwszy taki sen mnie rozbawił, ale kolejne, które pojawiają się dość regularnie, zaczęły mnie niepokoić.

Wyjaśnij proszę, co oznaczają.

Dziękuję i pozdrawiam,

Angelika

Droga Angeliko, zazwyczaj kiedy śniący widzi w swoich snach aktorów lub aktorki oznacza to, że sam znajduje się obecnie w sytuacji, w której nie jest sobą i musi odgrywać pewną rolę. Być może przebywasz na co dzień wśród osób, z którymi nie czujesz się swobodnie i którym chciałabyś zaimponować - aktor oznacza bowiem również chęć cieszenia się większym uznaniem i szacunkiem otoczenia.

Obcowanie ze znanymi osobami, jak również motyw maski symbolizują z kolei tęsknotę za czymś (lub kimś) nieosiągalnym. Prawdopodobnie marzysz o rzeczy dla Ciebie niedostępnej, która przesłania Ci prawdziwe szczęście – takie, które jest w zasięgu ręki.

Wróżka Nunila

 Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

"Śniło mi się, że zostałam okradziona. Złodziej zabrał pieniądze i zdjęcia moich bliskich!"

Wróżka Nunila interpretuje sen Magdy.

„Kilka razy śnił mi się seks z czarnoskórym mężczyzną (choć żadnego nie znam)!”

Interpretacja snu Karoliny.

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 08:20
Lubiłam tą bajkę jak dziecko;) śpiąca królewna;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie