"Śniło mi się, że zostałam okradziona. Złodziej zabrał pieniądze i zdjęcia moich bliskich!"

Wróżka Nunila interpretuje sen Magdy.
"Śniło mi się, że zostałam okradziona. Złodziej zabrał pieniądze i zdjęcia moich bliskich!"
01.12.2011

Witam,

Ostatnio przyśnił mi się sen, który do złudzenia przypominał rzeczywistość. Byłam w sklepie spożywczym i jak zwykle robiłam zakupy. Ekspedientka podawała mi kolejne towary. Wreszcie, gdy na ladzie zebrało się już naprawdę dużo produktów, sięgnęłam do torebki po pieniądze. Nagle moim oczom ukazał się straszny widok. Cały mój portfel był porozcinany nożem. Od razu zdałam sobie sprawę, że zostałam okradziona. W portfelu nie było ani pieniędzy ani kart do bankomatu. Najgorsze było jednak to, że złodziej zabrał również zdjęcia moich bliskich, które zawsze nosiłam przy sobie. Podczas tego snu miałam dziwne uczucie, że straciłam dosłownie wszystko... Co to oznacza?

Magda

Droga Magdo, sen o kradzieży wcale nie musi oznaczać strat materialnych. Należy raczej zwrócić uwagę na jego sens metaforyczny. Może on na przykład wskazywać na utratę kontaktu z kimś bliskim. Zastanów się, czy nie zaniedbałaś przypadkiem ostatnio jakiejś znajomości? Być może za dużo uwagi skupiasz wyłącznie na sobie i swojej pracy, a za mało czasu poświęcasz osobom z najbliższego otoczenia.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Od 6 miesięcy dręczą mnie sny o katastrofach lotniczych!”

Interpretacja snów Olgi.

SENNIK: "Śnił mi się biblijny symbol - deszcz kaszy manny!"

Wróżka Nunila jest pewna, że to dobry znak. O co dokładnie może chodzić?

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2012 11:14
witam. chcialem zaytac takze o znaczenie moich snow tzn. pierwszej nocy snil mi sie ksiadz ktory strasznie mscil mnie z ambony..nastepnej nocy snil mi sie powrot pociagiem do domu podczas kontroli biletow dostrzeglem portfel a w nim pieniadze a najlepsze jest to ze widzial go facet ktory siedzial w przedziale i krotko mowiac kiwajac glowa na "tak" dal mi do zrozumienia ze moge wziasc te pieniadze i je wzialem po czym wysiadlem na stacji w swoim miescie.....co to moze wszystko oznaczac?????????Prosze o pomoc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2011 16:04
Ta cała wróżka to bujda na resorach. Redaktorki kopiują te teksty z sennika internetowego(sennik.biz), wpiszcie na tej stronie słowo kradzież i sobie zobaczcie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 11:36
Chciałam napisać do Was list ale nie wysyła na ten adres e-mail. Proszę o pomoc
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 09:59
a moze mialas kaca;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 09:54
boze ja też mialam niedawno taki sen, a jakis miesiąc po tym zginąl mi portfel szok to był chyba sen przepowiednia, takze uważaj Magda....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie