SENNIK: „Od 6 miesięcy dręczą mnie sny o katastrofach lotniczych!”

Interpretacja snów Olgi.
SENNIK: „Od 6 miesięcy dręczą mnie sny o katastrofach lotniczych!”
17.11.2011

Witam serdecznie!

W ostatnim czasie, tzn. od około pół roku, może więcej, śnią mi się katastrofy lotnicze. W moich snach oglądam lecące samoloty, które nagle zaczynają spadać; śniło mi się nawet, że spadają na moje podwórko przed domem. Chciałabym jeszcze dodać, że panicznie boję się latać samolotami, ale w najbliższym czasie nie planuję żadnej podróży. Dlaczego zatem ten sen się powtarza? Dziękuję za interpretację.

Pozdrawiam,

Olga

Droga Olgo, faktycznie sny o samolotach pojawiają się najczęściej wtedy, kiedy panicznie boimy się lotu lub w rychłym czasie czeka nas podróż tym środkiem transportu. Wspomniałaś jednak, że nie planujesz teraz żadnego wyjazdu, zatem Twój sen należy zinterpretować pod zupełnie innym kątem.

Motyw samolotu, lecącego wysoko nad ziemią symbolizuje, że śniący wkrótce spotka na swej drodze wielką miłość. Ponieważ w Twoich snach samoloty za każdym razem gwałtownie lądują, a nawet rozbijają się, oznacza to, że związek, w którym obecnie jesteś lub który wkrótce rozpoczniesz, będzie miał bardzo kruche fundamenty. Powinnaś szczególnie uważać na wszystkie swoje gesty i działania, ponieważ nieoczekiwanie mogą się one obrócić przeciwko Tobie.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: Śniło mi się morze pełne martwych ryb! INTERPRATACJA KOSZMARU MARTY

Jeśli i Ty chcesz wyjaśnić znaczenie swojego snu, napisz na adres redakcja(at)papilot.pl.

SENNIK: Śniło mi się morze pełne martwych ryb! INTERPRATACJA KOSZMARU MARTY

Jeśli i Ty chcesz wyjaśnić znaczenie swojego snu, napisz na adres redakcja(at)papilot.pl.

 

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2016 16:59
Miałam taki sam sen!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.10.2016 16:57
Miałam taki sam sen!
odpowiedz
hhh (Ocena: 5) 03.02.2013 19:51
ja tez miałam okres ze sniły mi sie same samoloty. po wystartowaniu rozbiłay sie. trwało to kilka misiecy. na szczescie sen miną i którejs nocy sniło mi sie ze lecialam samolotem wysoko wysoko.życiu wygladało to tak,, ze miałam trudny okres wszystko zaczeło sie walic, ale zawszw po burzy przychodzi słonce. wszystko zaczeło sie układac, nawwet bardzo dobrze.takze głowa do góry!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2012 10:25
niestety sprawdziło mi się. dokładnie tak jak opisała niula....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 00:51
Ja też kiedyś miałam takie sny!! I to pod rząd, np 1 dzień i na 2 to samo !! Zawsze te sny były bardzo realne, samoloty które widziałam to przeważnie małe samolociki 2 osobowe, które nagle rozbijały się pod moim domem. A ja się bałam żeby na mnie nie spadły.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie